Вільне життя

Завжди раді ветерани позмагатися

Влучно сказав колись мудрець: «Нам стільки років, наскільки себе відчуваємо». Із цим не можуть не погодитися ветерани волейболу Тернопільщини, які завжди раді вийти на майданчик.    

Тож із задоволенням відгукнулися на пропозицію обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та підпорядкованих йому районних центрів у Теребовлі, Бережанах і Чорткові взяти участь у змаганнях сеньйорів від сорока років.

У проведеному минулої суботи, 21 листопада, в палаці спорту «Текстильник» турнірі трьом районним командам кинули виклик колективи з тернопільських мікрорайонів «Центр» і «Східний». Після суперечки в двох групах з’ясувалося, що за головний приз посперечаються чортківський «Сапсан» і «Центр». Цікавий двобій приніс перемогу гостям із Чорткова — 2:0. «Сапсан» виглядав сильнішим, дозволивши тернопільським волейболістам набрати в двох партіях лише по дванадцять очок — 20:12, 20:12.

Не залишився в Тернополі і кубок за третє місце. Хоча аматори зі «Східного» вчинили бережанцям значно серйозніший опір. Після того, як ті перемогли в першому сеті (20:16), зуміли реваншуватися в другому — 20:15. Однак у вирішальній партії зіграна команда з Бережан шансів конкурентам уже не залишила — 15:11.

Кубками, медалями і грамотами від «Спорту для всіх» лауреатів нагородив директор обласного центру, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Ванджура.

Фото Олександра Середи

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини