Вільне життя

Лекції про письменство, щастя, екологію та інше…

Інформаційна спільнота «Красиве і корисне» запрошує дізнатися та навчитися новому, а, можливо, ліпше познайомитися з відомим. Цикли лекцій, організованих нею, торкатимуться багатьох тем — від письменництва, його теорії та практики, до розуміння себе як особистості.


Першу лекцію «Чому одним вдається — а іншим — ні? Що таке особистість?» прочитає Антоніна Євтодюк 9 листопада. Цей та наступні заходи проекту відбуватимуться в приміщенні обласної організації національної спілки письменників України в Тернополі.

Опанувати креативне письмо допоможуть лекції циклу «Літературна кухня». Вести курс буде письменник, інструктор міжнародного літературно-журналістського табору «Полювання на пригоду» Сергій Синюк.

Цикл лекцій «Як бути здоровим і щасливим» прочитає золота письменниця України, кандидат медичних наук Леся Романчук.

Кандидат філософських наук, доцент Луцького Національного технічного університету Антоніна Євтодюк розробила тему «Філософія особистості».

Фахівець із журналістики, викладач Національного університету «Острозька Академія» Вікторія Назарук на основі досвіду роботи в країнах Європейського Союзу розповість у циклі лекцій «Інформація та ми», чому в здоровому суспільстві не завжди рекомендується читати пресу, про роль засобів масової інформації у формуванні іміджу певного регіону.

Вельми пожиточним придбанням для лекторію стала домовленість про співпрацю з Кременецьким ботанічним садом. Провідний спеціаліст сектору екологічної освіти, член Національної спілки письменників України Юлія Бондючна підготувала авторський цикл «Зелені ліки землі» на екологічну тематику. Ще кілька фахівців ботсаду прочитають лекції на тему «Господарюємо з розумом».

«Книжечка на кухню» — смачно про цікаве, цікаво про смачне. Цикл проведуть автори однойменної серії книжок. Перші лекції читатиме Марія Лавренюк.

Детальніше про розклад лекцій читайте на «Фейсбук»-сторінці спільноти «Красиве і корисне».

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини