Вільне життя

Обережно: у Тернополі невідомий грабує жінок

У Тернополі невідомий чоловік входить у довіру, відволікає, а тоді грабує жінок. Від його дій вже потерпіли три жительки обласного центру. Всі грабунки сталися пізно ввечері.


Одна з потерпілих розповіла, що жертвою грабіжника стала неподалік Тернопільського ставу.

Тернополянка сиділа на лавочці й спілкувалася з подругою. До них підійшов незнайомець і попросив поділитися цигаркою. Жінки «пригостили» перехожого, він подякував і відійшов. Випаливши цигарку, чоловік знову наблизився до лавочки, раптово вхопив сумочку потерпілої та кинувся тікати. Схожий випадок стався і по вулиці Перля, неподалік автовокзалу.

Ще одна потерпіла після зустрічі з грабіжником втратила не лише особисте майно, а й отримала тілесні ушкодження. Зловмисник вихопив у жертви мобільний телефон і зник з місця злочину.

Правоохоронці підозрюють, що ці грабунки справа рук одного зловмисника.

Тернопільські поліцейські звертаються до жінок: намагайтеся не виходити пізно ввечері на вулицю поодинці, якщо ж така потреба є, не розпочинайте розмову з незнайомцями. Коли бачите, що грабунку не уникнути, і ви не можете чинити надійного опору зловмисникові, віддайте те, що у вас вимагають. При цьому зверніть увагу на особливі прикмети грабіжника і при першій можливості набирайте «102».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини