Вільне життя

Пам’яті Богдана Сцібайла

Уже в двадцять третє відбувся відкритий Всеукраїнський турнір із вільної боротьби пам’яті відомого тернопільського тренера Богдана Сцібайла. Під час змагань, проведених у спорткомплексі Тернопільської ДЮСШ із футболу та інших ігрових видів спорту по вулиці братів Бойчуків, силами помірялися понад двісті атлетів молодшої і старшої юнацьких вікових груп з Одеської, Дніпропетровської, Київської, Чернівецької, Львівської, Хмельницької, Тернопільської областей, столиць нашої держави і сусідньої Польщі — Києва і Варшави. 

І в обох вікових групах до числа лауреатів потрапили наші земляки. Серед молодших, 10-11-річних борців, після вирішальних поєдинків судді на знак перемоги піднесли руки Назарові Григоряку зі Збаража і Сергієві Подолянюку з Тернополя. Ще двоє їхніх земляків, відповідно Богдан Бастюк і Тарас Драбюк, поступилися майбутнім чемпіонам, а двоє — Богдан Федчишин і Віктор Блоха — удостоєні бронзових медалей.

Більш зрілу боротьбу, без сумніву, продемонстрували 15-16-річні атлети. Після принципової суперечки перемогу на вівтар Збаразької районної ДЮСШ і спортклубу «Чемпіон» Петра Короля поклав Олег Ключка. А за честь тернопільської школи боротьби постояли Володимир Рибін і Аліна Сивак. Віце-чемпіонами стали лише двоє — Василь Яценко з Борщева і Анатолій Волинський із Теребовлі. А ось бронзових медалей не бракувало. За крок від фінальних сутичок зупинилися Андрій Антонюк, Володимир Мультан і Віктор Крупа з Борщева, Андрій Демкович із Теребовлі, Володимир і Роман Михайловські зі Збаража, Денис Канюка і Олег Копистянський з обласного центру.

Хоч часи нині надто скрутні, на заклик обласного осередку Асоціації спортивної боротьби України і громадських організацій, очолюваних сином Богдана Степановича Ігорем Сцібайлом, про допомогу відгукнулося чимало охочих — департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, троє народних депутатів України від нашого краю, підприємці (Ігор нарахував їх десять), колишні вихованці тренера, якому доля відміряла так мало літ.

Фото з архіву Ігоря Сцібайла

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини