Вільне життя

Перші кроки — перші перемоги

Апогеєм традиційних змагань учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя «Перші кроки», звичайно, став фінальний турнір, який учора, 5 листопада, відбувся в спортивному залі Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи №3 із поглибленим вивченням іноземних мов. За звання кращого спортивного класу серед випускників початкової школи сперечалися по два кращі колективи з чотирьох мікрорайонів міста. 

Хоча кожного року учасники веселих стартів початківців змінюються, не можна не визнати, що в змагань є вже чимало своїх хороших традицій. Починаючи від неймовірного галасу охоплених азартом юних фізкультурників і завершуючи незабутніми враженнями дітей від спілкування з уславленими спортсменами. Такими, як перший заступник голови обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко, екс-чемпіонка світу з біатлону Світлана Крикончук чи екс-чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць.

Відкрив змагання директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Володимир Ванджура. Вислухавши щирі побажання від Світлани Крикончук здобути перемогу в чесній боротьбі, четвертокласники щиро аплодували за вокальну композицію «Ми щасливі діти!» учням Тернопільської школи мистецтв, а учням із третьої школи з колективів «Викрутасики» і «Євроданс» — за запальні танцювальні композиції.

А вже перше змагальне випробування — комплекс вправ ранкової зарядки продемонструвало, що діти надзвичайно старанно готувалися до стартів. Що вже там казати про добре знайомі їм естафети з ведення м’яча, бігу змійкою і зі скакалкою, з елементами баскетболу чи боулінгу. Переможців і переможених іноді розділяли лічені секунди. Хоча і без прикрих утрат, звичайно, інколи не обходилося.

Зрештою успіх прийшов до тих, хто виявив максимум зібраності і концентрації. І ще одне покоління четвертокласників із третьої школи може з повним правом годитися завойованим титулом чемпіонів. Як і їхні принципові суперники із ЗОШ №24 — званням віце-чемпіонів. А третє місце вибороли юні спортсмени з Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи I ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов.

Лауреати змагань нагороджені кубками і медалями від «Спорту для всіх», дипломами від НОКу України з підписом його президента, олімпійського чемпіона Сергія Бубки, м’ячами, плакатами, значками. Були і призи від меценатів — торгової марки «Молокія», торгового дому «Карпатські мінеральні води», видавництва «Школярик».

Змагання початківців «Спорт для всіх» традиційно проводить спільно з управлінням освіти міської ради та обласним відділенням НОКу України. Окрема подяка від них — колективу Тернопільської СЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, який завжди гостинно приймає фінальні старти «Перших кроків».

Фото Олександра Середи

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини