Вільне життя

Революція Гідності триває

У Тернополі низку заходів, присвячених другій річниці Революції Гідності, започаткувала сьогодні міська конференція учнів шкіл «Ось де, люде, наша слава, слава України!»

Зініціював захід навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ступенів-правовий ліцей №2» за сприяння управління юстиції міської ради й Тернопільського національного економічного університету.

— Цією конференцією ми маємо на меті підняти діткам патріотичний дух і нагадати, що ми не маємо права забути Революцію Гідності, героїв Небесної Сотні й війни на сході країни, — зазначила директор правового ліцею Інна Іванюк і додала: — Це конференція-спогад, конференція-вшанування пам’яті героїв. Участь у ній бере еліта тернопільських шкіл, патріоти, від котрих залежить майбутнє нашої нації.

У тому, що Революція Гідності триває, впевнений заступник міського голови Леонід Бицюра:

— Це революція, що змінила і продовжує змінювати Українську державу. Революція, що підняла на щит почуття, яке тривалий час затоптували вороги українців, — почуття гідності. Я певен, що ця революція надалі змінюватиме нас, робитиме більш сильними, відповідальними, патріотичними.

Про події Майдану учасникам і гостям конференції нагадали відеокадри. А лейтмотивом кожної промови була теза про те, що кращим вшануванням річниці Революції Гідності має бути наша віддана праця на благо України. Вона повинна стати такою, в якій мріяли жити герої Небесної Сотні.

Фото Наталі Чорної

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини