Вільне життя

Сатиричні новини

Опальний олігарх Дмитро Фірташ має намір наступного тижня повернутися в Україну. Про це повідомив прес-секретар Фірташа німецькому виданню.

Бізнесмен хоче прибути після півторарічного перебування під слідством в Австрії.

В український кінопрокат готуються вийти австро-українські стрічки «Капіста і кара» авторства Миколи Азарова і «Пройшла любов — зів’яли помідори» Дмитра Фірташа. Також готують до зйомок документальний фільм під робочою назвою «Страус в екзилі» за мотивами життєвої повісті Віктора Януковича.

***

Працівників СБУ, які грубо затримували журналістів програми «Схеми», уже повернули до виконання обов’язків. Про це на засіданні комітету Ради з питань свободи слова повідомив начальник київського ГУ СБУ Степан Грещук. Спершу їх відсторонили від роботи, а через певний час повернули. Як відомо, журналіста програми «Схеми» Михайла Ткача й оператора Кирила Лазаревича 2 жовтня грубо затримали співробітники СБУ і вимагали від них зізнання у шпигунстві.

Перелік видів покарань для працівників силових структур в Україні щоразу поповнюється. Цього разу ним стало «тимчасове відсторонення від роботи». Його ініціатори наголосили на гуманності такого виду покарання, потужній та ефективній психотерапевтичній дії.

***

Окупаційна влада Криму заявила, що перерве поромне сполучення між Кримом і Туреччиною, а також ділові контакти. Про це заявив у середу журналістам лідер колабораційного уряду Сергій Аксьонов.

Раша-ТВ оголосила конкурс серед глядачів із метою допомогти російським «союзникам» у Криму з новими ідеями для ведення зовнішньої політики. Назва конкурсу — «Пошук світла в кінці тунелю ініціатив». Найкращі пропозиції відправлять керівництву окупованого півострова.

***

Штурман збитого турецькими винищувачами бомбардувальника Костянтин Мурахтін стверджує, що перед атакою турецькі пілоти не озвучували попереджень. Про це він заявив журналістам у Сирії.

У Кремлі планують поширити ідею «русского міра» і на Туреччину. Одна з причин — навчити турків російської, аби ті надсилали попередження російським пілотам бомбардувальників на «общепонятном».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини