Вільне життя

Спец використання води: нюанси

Непоодинокі випадки, коли до складу підприємства входять структурні підрозділи, які розташовані на територіях інших, ніж головне підприємство, адміністративно – територіальних одиниць.

 

ДФС України надала роз’яснення, що у випадках, коли такі підрозділи використовують воду не тільки для задоволення виключно власних питних і санітарно – гігієнічних, а й для виробничих потреб, то головне підприємство зобов’язане стати на облік як платник рентної плати за спеціальне використання води за такими неосновними місцями обліку в податковій інспекції за місцезнаходженням водних об’єктів, з яких здійснюється забір води для використання у господарській діяльності.

Воно також має обов’язок сплачувати рентну плату за такими неосновними місцями обліку за весь обсяг води, використаний такими підрозділами, за ставками, встановленими для водних об’єктів відповідної території.

Детальніше: у листі від 02.11.2015р. № 23214/6/99-99-15-04-01-15 або в Центрі обслуговування платників податків за адресою: вул. Білецька, 1 чи за телефоном: 43-43-47.

Відділ комунікацій Тернопільської ОДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини