Вільне життя

Стребкови знову поїдуть на європейський чемпіонат

Як автор цих рядків і передбачав, вирішальний змагальний день чемпіонату України з легкоатлетичного кросу в Луцьку порадував успіхами тернопільських бігунів. Право виступити на чемпіонаті Європи, який 13 грудня цього року відбудеться у французькому місті Ер, завоювали майстри спорту, молоде подружжя Наталії та Івана Стребкових. 

А ось сімейна колекція нагород цього разу поповнилася лише однією медаллю. Шестикілометровий забіг жінок віком до 23-х років красивим фінішним спуртом виграла Наталія, в дужках після нового прізвища якої поки що для уточнення пишуть і дівоче — Солтан. Головну конкурентку, Валерію Зіненко з Полтавщини, підопічна Юрія Рикалова і Олександра Степанюка випередила на одну секунду, зупинивши хронометр на позначці 21 хвилина 46 секунд. А ще одна студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, вихованка Ольги Стефанишин з Тернопільської ОДЮСШ Наталія Олійник показала восьмий час — 23 хвилини 5 секунд.

Натомість Іван Стребков у забігу чоловіків на десять кілометрів, вочевидь, зробив розрахунок, передусім, на потрапляння до квартету кращих, яким і була гарантована путівка до складу збірної України на виступ у континентальній першості з кросу. Тож за місце на п’єдесталі не боровся, але і п’ятому на фініші, Миколі Юхимчуку з Полтавщини, не дав і найменших шансів себе наздогнати, випередивши на чотирнадцять секунд — 31 хвилина 18 секунд. Не можна також не зазначити, що серед чільної п’ятірки претендентів на участь у міжнародних стартах наш 24-річний земляк — наймолодший.

У свою силу, на думку відповідального секретаря обласної федерації легкої атлетики Леоніда Дахновського, у забігу чоловіків до 23-х років на вісім кілометрів виступив 20-річний підопічний Ольги Стефанишин і Богдана Дуди Андрій Галасюк, який посів сімнадцяте місце — 28 хвилин 57 секунд. Та найбільше порадував командний підсумок. У суперечці двадцять однієї збірної дитячо-юнацьких спортивних шкіл вихованці Тернопільської ОДЮСШ, набравши 221 очко, вибороли третє місце. Причому легкоатлетам Київської ДЮСШ «Старт» поступилися лише за додатковими показниками. Ті в перший змагальний день, на відміну від наших, завоювали призове місце.

На фото: в забігу жінок до 23-х років чемпіонкою України стала Наталія СТРЕБОВА.

Фото з вільних джерел   

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини