Вільне життя

Торгові точки з реалізації алкоголю знаходяться в різних містах: куди платити акциз та плату за ліцензію?

Плату за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями вносять до місцевого бюджету за місцем реалізації. Порядок плати за ліцензію передбачено постановою Кабінету міністрів України від 13.05.96 р. №493.

Тобто, коли торгівля алкогольними напоями здійснюється у різних населених пунктах, платежі за ліцензію необхідно вносити до бюджету цих населених пунктів. Така ж ситуація з акцизним податком із роздрібного продажу алкоголю, його сплачують за місцем реалізації алкогольних напоїв.

За інформацією, поданою відділом контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Тернопільської ОДПІ, впродовж десяти місяців 2015 року до місцевих бюджетів міста і району платниками уже сплачено 76,6 мільйона гривень акцизу.

Також необхідно нагадати, що звітувати про акцизний податок роздрібні торгівці повинні в податкову інспекцію за місцем знаходження їхніх торгівельних точок. Реквізити рахунків на сплату – розміщено на суб-сайті ГУ ДФС у Тернопільській області, а також із ними можна ознайомитись та отримати необхідні консультації у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ, за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини