Вільне життя

У Тернополі поховали бійця АТО Володимира Яницького

Ще одна могила воїну Збройних Сил України постала на Микулинецькому кладовищі Тернополя. 23 листопада тут поховали Володимира Яницького, бійця 24-ї бригади.

Володимир рік воював у зоні АТО, тоді комісувався з фронту додому, та невиліковна хвороба здолала його. Чоловік помер у ніч на 22 листопада від раку. Про це в соцмережах повідомила волонтер Лілія Мусіхіна.

Раніше тернополяни намагалися допомогти бійцю фінансами. В міській комунальні лікарні №2 обласного центру для бійця на пожертви людей лікарі вводили дорогий препарат. Ціна його — понад тисячу гривень за одну дозу. Тож родина у відчаї просила допомоги у всіх небайдужих.

— Дуже дякую всім, хто відгукнувся. Після цього препарату моєму братові полегшало, — сказав Тарас Яницький. — За тих три дні ваша небайдужість зробила для Володі більше, ніж лікарі за три місяці. У нього з’явився стимул до життя, він був готовий іти на операцію.

На жаль, смертельна хвороба не дала Володимиру шансів.

Волонтерська група ГО «Схід та Захід єдині» висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам. Ми за весь період війни постійно опікувалась і буде опікуватись серед інших з’єднань підрозділами 24-ї бригади, в якій служив Володя.

Вічна тобі пам’ять, воїне-земляче…

Ігор КРОЧАК,

прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині».

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини