Вільне життя

Чемпіонам світу негоже в Європі осоромитися

Виборовши в травні цього року в столиці Південної Кореї Сеулі титул чемпіонів світу з футзалу серед спортсменів із порушенням зору, збірній Україні, погодьтеся, негоже було їхати на Кубок європейських націй до австрійського Штайра з іншим завданням, окрім перемоги. І наші земляки, в складі яких виступав вихованець заслуженого тренера України Ярослава Бойка з Тернопільського «Інваспорту» Богдан Бадло, із завданням переконливо впоралися. 

Аби не бути голослівним, наведу результати матчів за участю співвітчизників. Більш ніж переконливі перемоги над господарями турніру (10:0), та ірландцями — 13:0. Французів наші земляки здолали з рахунком 5:1. І лише в двобої з родоначальниками великого футболу, англійцями, обійшлося мінімальною перевагою — 2:1.

За результатами зустрічей з українцями і здобутки. Титул віце-чемпіонів вибороли французи, третіми фінішували англійці, четвертими — австрійці, п’ятими — ірландці.

Напередодні європейського кубка, — проінформував директор Тернопільського «Інваспорту» Олег Юзчишин — гравці збірної України були потішені ще однією приємною новиною. За вагомі досягнення їм присвоєно почесні звання «Заслужений майстер спорту України».

Фото з вільних джерел 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини