Вільне життя

Чемпіонів — двоє

У Вінниці, де минулої неділі, 29 листопада, завершився юнацький чемпіонат України з боксу, вагомого успіху домоглися і юні тернопільські майстри. Відразу двоє з них стали переможцями в суперечці спортсменів 2002—2003 років народження. 

Серед атлетів, чия вага не перевищує 38 кілограмів, не було рівних підопічному Руслана Фірмана з клубу «Шкіряна рукавичка» Назарові Кордупелю. А вихованець Володимира Шнуровського і Романа Діткуна Павло Закалюк зі спортивного клубу «Поєдинок» так само впевнено, за одностайним рішенням суддів, здолав свого суперника у фінальному двобої вагової категорії до 50 кілограмів.

Чемпіонські титули відкрили нашим землякам двері до збірної України своєї вікової групи. Спортсмени і тренери висловлюють щиру подяку за допомогу в підготовці до всеукраїнських змагань віце-президенту обласної федерації боксу В.Є. Степанову і департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

На фото: чемпіони України з боксу Назар КОРДУПЕЛЬ (зліва) і Павло ЗАКАЛЮК разом зі своїми наставниками Русланом ФІРМАНОМ і Володимиром ШНУРОВСЬКИМ.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини