Вільне життя

Ще один тріумф Андрія Пушкаря

Ще одного вагомого успіху домігся переможець багатьох найпрестижніших міжнародних турнірів серед професіоналів, багаторазовий чемпіон світу і Європи з армспорту Андрій Пушкар із Кременця. Вихованцю Тернопільського обласного ФСТ «Колос», а нині тренеру ОДЮСШ сільського товариства наприкінці минулого тижня під час п’ятнадцятого міжнародного турніру з армрестлінгу «Золотий тур» у польській Румії, який є одним з етапів Кубка світу серед професіоналів, не було рівних як у надважкій ваговій категорії, так і в абсолютній. 

Хоча не можна не зазначити, що в заслуженого майстра спорту нашої країни, здається, з’явився ще один серйозний конкурент. Мова йде про Дмитра Трубіна з Казахстану, який у вирішальному двобої абсолютної вагової категорії на праву руку зміг вчинити гідний опір іменитому суперникові. Тим цікавішими будуть їхні майбутні поєдинки.

Самого ж Андрія Пушкаря порадував також його підопічний і земляк Вадим Стецюк. Виборов титул віце-чемпіона в змаганнях на ліву руку серед атлетів, чия вага не перевищує 95 кілограмів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини