Вільне життя

Що робити?

Я підприємець – платник єдиного податку. Для ведення підприємницької діяльності відкрив два поточних банківських рахунки. Чи повинен я включати до доходу кошти, перераховані з одного банківського рахунка на інший?

Згідно ст. 292 Податкового кодексу доходом платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового періоду в грошовій (готівковій чи безготівковій) формі. Датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження таких коштів.

Відповідно до узагальнюючої податкової консультації №1183 від 24.12.2012 року, щодо порядку визначення складу доходів платників єдиного податку, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами з розрахункового рахунка, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, за умови сплати всіх податків та платежів.

Враховуючи вищенаведене, фізична особа – підприємець платник єдиного податку включає до доходу отриману суму коштів в день її отримання на розрахунковий рахунок, який відкритий для здійснення підприємницької діяльності. Кошти, які вже були включені до доходу, переведені на інший розрахунковий рахунок, який теж відкритий для здійснення підприємницької діяльності, не підлягають повторному оподаткуванню єдиним податком.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Новини

Підписка на новини