Вільне життя

«Я для вас співаю, й зі мною Всевишній»

Юну співачку Віталіну Гуцуляк добре знають у Бучачі. А нещодавно її талант оцінили й у столиці.

Цими днями там відбувся Всеукраїнський конкурс естрадного мистецтва «Осінні зорі-2015», в якому взяли участь 53 учасники з різних куточків України. Учениця п’ятого класу, солістка вокального гуртка Бучацької ЗОШ №2 Віталіна Гуцуляк (музичний керівник Леся Мацьків (Горлицька) представляла Тернопільщину. Для дівчинки цей перший конкурсний досвід виявився успішним — Віталіна здобула диплом лауреата І премії в молодшій віковій категорії.

У першому турі співачка виконала пісню на слова і музику І. Федишин «Свята Марія», у другому — композицію на слова відомого тернопільського поета Б. Мельничука та музику своєї вчительки Л. Мацьків «Сад любові». Останню вона заспівала і на гала-концерті переможців.

Треба зауважити, що журі конкурсу було прискіпливе і зіркове, адже туди входили відома дитяча композиторка та педагог із вокалу, президент фестивалю Ірина Тарнавська; ведучий музичних радіопрограм, співак Іштван; заслужена артистка України Ірма; режисер, телеведуча проекту «ТелеАкадемія» Першого національного телеканалу Олександра Стельмах.

До речі, пані Ірма відзначила талант дівчинки і зауважила, що в неї великий потенціал. Глядачів захопило артистичне виконання пісні юною співачкою. Неабияку увагу привернув і стилізований український костюм виконавиці, який вишила її мама. Варто сказати й про репертуар Віталіни Гуцуляк — кожна пісня навчала одвічних істин: любові до Бога, поваги до батьків. Школярка зуміла по-дорослому передати зміст кожної композиції та донести його до слухача. Приємно, що після виступу Віталіну запросили взяти участь у новорічно-різдвяному телепроекті на каналі TV-start.

У пісні «Сад любові» є такі слова: «Ой яблуня-вишня, так все добре вийшло, Я для вас співаю, й зі мною Всевишній». Справді — легко перемагати, коли йдеш життям із Божим іменем. Десятирічна Віталінка є хористкою дорослого мішаного хору прокатедрального собору Пресвятої Богородиці Бучача (керівник Леся Мацьків); дівчинка не пропускає жодної репетиції, літургії, щонеділі приймає Святе Причастя. Тож їй так радісно було отримати ще один подарунок за перемогу в конкурсі — запрошення на урочисту академію, присвячену 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького. Відбувалася вона в Національній опері України. Це запрошення Віталіна отримала від преосвященного владики Дмитра Григорака та отця Володимира Гнилиці.

З неймовірними враженнями та гарним настроєм лауреатка повернулась додому.

Фото авторки

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини