Вільне життя

Сатиричні новини

73

Комуністична партія України зможе брати участь у виборах, якщо змінить назву і символіку. Про це повідомила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова: «Є три умови — ви міняєте символіку, у вас немає тих символів, які є пропагандою, передбаченою законом, серп, молот, червоні зірки і так далі — міняєте назву і безпосередньо в статутній діяльності не повинно бути пропаганди».

Наразі парламентарі, натхнені реплікою Севостьянової, розробляють новий законопроект, згідно з яким власники супермаркетів та гіпермаркетів зможуть легально продавати зіпсуті продукти. Торговців лише зобов’яжуть змінити упаковку продукту, назву та ціну. Вже скоро на прилавках з’являться «Курочка Синька», «Сир Запліснявілий» та «Сік Бородило».

***

Великобританія збирається посилити тренування української армії. Про це під час конференції повідомив держсекретар з питань оборони Майкл Феллон: «Я радий оголосити, що ми вдвічі збільшуємо програму тренінгів для українських військових». Особливу увагу Феллон звернув на дружні стосунки Великобританії та України, сказавши: «Ми будемо стояти пліч-о-пліч з вами».

Національне військове відомство Англії також повідомило про те, що вже до кінця цього літа на теренах України буде сформовано кілька шкіл підготовки детективів-шпигунів. У рамках спецоперації «Холмсіада» готуватимуть висококваліфікованих детективів, які за лічені секунди зможуть розсекречувати місцезнаходження ворога. Першу партію «Шерлоків Холмсів» відправлять у зону АТО уже на початку листопада цього року.

***

Зняття санкцій дозволить Тегерану видобувати понад мільйон барелів нафти щодня. Завдяки суттєвому збільшенню об’єму видобутої сировини її ціни знизяться на десять доларів за барель. Раніше країни ОПЕК розглядали можливість проведення екстреного засідання в умовах різкого падіння цін на сировину у зв’язку з надлишковими постачаннями. Як відомо, за перше півріччя 2015 року ціни на нафту знизилися майже на 25 відсотків.

Вітчизняні нафтові магнати вирішили потурбуватися про те, щоби українці не хвилювалися за значне зниження цін на сировину. Тож в Україні вартість нафти і продуктів із неї не знизиться. Такий крок, пояснюють, це можливість державі «заробити» у скрутний час.

***

Нині в Росії діє закон, згідно з яким усі протерміновані продукти викидають на сміттєзвалища. Так, уже за минулий тиждень відповідні органи вилучили близько десяти тонн продуктів.

Тамтешні продюсери отримали вказівку розпочати зйомку серіалів, які мали би пропагувати «харчову» політику Кремля. Невдовзі на екранах РФ з’явиться стрічка «Вечеря на смітнику». В ній головні герої спершу познайомляться на смітнику, а тоді будуть влаштовувати там романтичні побачення, зокрема — вечері при свічках в оточенні бомжів та собак-безхатченків.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини