Вільне життя

Атлетам кордони не завада

Саме в цьому зайвий раз переконав відкритий Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби під гаслом «Спорт — без кордонів», який наприкінці минулого тижня відбувся в Береговому на Закарпатті. За перемогу в змаганнях юнаків і юніорів сперечалися аж чотири сотні борців із Хорватії, Угорщини, Сербії, Румунії, Чехії, Словаччини та України. 

Престижні старти знову підтвердили високий рівень майстерності вихованців Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи. Відразу трьом із них — студентові Тернопільського комерційного коледжу Петрові Матлаху, Степанові Жмурку із ЗОШ №24 і Олександрові Шевчуку із ЗОШ №29 не було рівних у своїх вагових категоріях. Відзнак за титули віце-чемпіонів удостоєні Володимир Войтович із ЗОШ №26 і Василь Чорноус із ЗОШ №18. А бронзові медалі завоювали Дмитро Мазурчак із ЗОШ №26, Олександр Красов та Олександр Безкоровайний із ЗОШ №7 та студенти Тернопільського національного економічного університету Мірсалех Ахмедов і Руслан Солтанов.

Лауреати турніру на Закарпатті займаються під керівництвом майстрів спорту Костянтина Липки і Євгена Петрова, майстра спорту міжнародного класу Віталія Ліщинського і директора навчального закладу, заслуженого тренера України Андрія Телебана.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини