Вільне життя

Вісті з «Інваспорту»

Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації провів обласний етап всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе» з міні-футболу. В спортивному залі Тернопільської ЗОШ №26 силами помірялися команди семи спецшкіл-інтернатів краю. 

Чемпіонський титул вибороли юнаки з Теребовлянської спецшколи-інтернату дітей із вадами зору. Друге місце дісталося дружньому колективу з Гримайлівської спецшколи-інтернату, третє — команді Тернопільської спецшколи-інтернату слабочуючих дітей.

Тим часом дорослі підопічні Тернопільського «Інваспорту» досить непогано виступили під час двох всеукраїнських стартів. У Полтаві, де завершився чемпіонат України з голболу — ігрового виду спорту для спортсменів із вадами зору, тернопільська команда фінішувала четвертою. А на чемпіонаті України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в Дніпродзержинську Дніпропетровської області, як завжди, не залишився без нагород кандидат у майстри спорту Богдан Котляр. У вирішальному запливі на 200 метрів вільним стилем наш земляк фінішував другим. А бронзових медалей удостоєний за успіхи на удвічі коротшій дистанції цим стилем і за третє місце в комплексному плаванні на 150 метрів.

Фото з вільних джерел 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини