Вільне життя

Десятий, міжнародний, джазовий

Не знаю як у вас, а в мене зима вже давно асоціюється із JazzBez’ом. Цьогоріч фестиваль удесяте відбудеться в Тернополі і традиційно збере різних, але неодмінно першокласних джазових виконавців. Про особливості цьогорічного JazzBez’у розповіли на прес-конференції.

У Тернополі фестиваль стартує цієї п’ятниці, 4 грудня, і триватиме до 6 грудня. Традиційно концерти відбуватимуться в приміщенні обласного українського академічного драматичного театру ім. Т. Шевченка, щоправда, в останній день фестивалю музиканти виступатимуть в арт-барі «Коза».

Директор тернопільського фестивалю JazzBez Олег Макогін розповів про учасників та музику, підготовану для слухача. Наприклад, у перший день фестивалю є нагода почути український проект Jazz Kolo, заснований легендарним джазовим музикантом Ігорем Закусем. До участі в проекті він запросив найкращих виконавців цього жанру. У Тернополі Jazz Kolo представить програму «У колі друзів». Іншим музичним делікатесом і відкриттям JazzBez’у буде Saagara, яка представить поєднання індійських та європейських мелодій. Не менш цікавими обіцяють бути і наступні дні.

За словами незмінного ведучого тернопільської програми  Сергія Лазо, цьогорічний фестиваль прикметний тим, що майже всі команди мають у складі українських джазменів. Він також зазначив, що за десять років JazzBez’у найбільшим досягненням стало те, що вдалося сформувати коло слухачів джазу.

Наостанок варто згадати слова заступника міського голови Олександра Смика: «Джаз ─ це стан душі, імпровізація». І стосується це не тільки виконавців.

Фото з вільних джерел

 

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини