Вільне життя

Допоможи чотирилапим

У суботу, 12 грудня, біля входу в Тернопільський академічний обласний драматичний театр імені Т. Шевченка відбудеться благодійна акція «Нагодуй та зігрій». Там з 14.00 по 17.00 волонтери Тернопільської обласної громадської організації «Ноїв ковчег» прийматимуть допомогу для безпритульних чотирилапих.

Долучитися до підтримки хвостатих безхатьків та тих тварин, що наразі перебувають у стерилізаційному центрі в селі Дичкові, можуть усі небайдужі краяни. Для повноцінного лікування та догляду за чотирилапими потрібні продукти (крупи, макарони, фарш, обрізки м’яса, курячі шийки та лапки, олія, сухий корм, сухе печиво), медикаменти, препарати проти паразитів, шприци, бинти, перекис водню. Завжди вкрай необхідними є нашийники, повідки, намордники, шампуні для тварин. Незайвими будуть старі речі — шуби, пальта, теплі кофти, футболки, а також відра, миски, тази, щітки, каструлі, віники, лопати, сміттєві пакети на 120 літрів. Волонтери будуть раді і пожертвам будівельними матеріалами та інструментами — молоткам, цвяхам, сіткам для вольєрів, кутникам, дошкам тощо.

Із уточненням потреб чотирилапих можна звернутися до голови «Ноєвого ковчегу» Аліни Кошельовської телефоном 098-234-24-89.

А. ЗИМНЕНКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини