Вільне життя

Елітні ігри для… безпритульних

А й справді, нинішню ситуацію в провідному дивізіоні вітчизняного футболу все більше хочеться назвати трагікомічною. Тоді як одні ведуть суперечку за те, аби потрапити до вирішальної стадії європейських клубних турнірів, іншим, більш ніж імовірно, доведеться навесні наступного року заявлятися хіба на теж популярні в світі змагання… безпритульних. 

Тож і нічому дивуватися, що гравці харківського «Металіста» лише останньої миті вийшли на виїзний матч шістнадцятого туру з «Олександрією». А запорізький «Металург» у Луцьку поступився «Волині» з рахунком, який і в хокеї вже давно велика рідкість. Водночас «Шахтар», на переконання Мірчі Луческу, не зміг «накидати» «Говерлі» стільки ж лише через незадовільний стан футбольного поля в Ужгороді. І як апогей усього цього «горя від розуму» повідомлення керівника комітету з етики і чесної гри Федерації футболу України про аномально високі ставки на згадану зустріч «Волинь» — «Металург». Хоча наставники обох команд і поспішили запевнити: на полі велася чесна боротьба, в якому досвідчені луцькі футболісти дали повчальний урок запорізькому «дитсадку». Одне слово, висновки нехай кожен робить сам.

Результати шістнадцятого туру: «Карпати» — «Олімпік» — 4:1, «Зоря» — «Сталь» — 2:1, «Олександрія» — «Металіст» — 2:0, «Волинь» — «Металург» — 9:1, «Говерла» — «Шахтар» — 1:6, «Динамо» — «Чорноморець» — 2:1, «Дніпро» — «Ворскла» — 0:2.

5567

Перед тривалою зимовою перервою команди елітного дивізіону з 3 по 6 грудня проведуть ще перенесені поєдинки дванадцятого туру.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини