Вільне життя

Запис на прийом — через Інтернет

На сайті Міністерства юстиції України створений портал онлайн-запису через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС. За допомогою нього також можна отримати консультацію та подати документи. Для того, щоб останні розглянули, можна сформувати заяву чи подати її, скріпивши електронним цифровим підписом.

Завдяки порталу можна ознайомитися із послугами, які надають відділи ДРАЦС онлайн, у якому залі урочистих подій вам буде надана відповідна послуга, оплатити її, передати у відділ відскановані документи.

Якщо ви запланували записатися на прийом, того ж робочого дня або не пізніше наступного ваше звернення розглянуть і працівник відділу повідомить найбільш зручну для вас дату та годину зустрічі, адресу, номер кабінету та прізвище ім’я і по батькові спеціаліста, що здійснюватиме прийом.

Недавно ця послуга була доступна у відділі ДРАЦС Тернопільського міського управління юстиції. Та з 10 грудня набрав чинності наказ Міністерства юстиції України, завдяки якому всі відділи на теренах області змогли запропонувати такий сервіс і своїм користувачам. До слова, з кінця вересня до спеціалістів надійшло 27 онлайн звернень від жителів міста.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини