Вільне життя

За передплату преси бюджетні установи можуть розрахуватися наперед

Завдяки спільним зусиллям УДППЗ «Укрпошта», Національної спілки журналістів України, Української асоціації видавців періодичної преси, ДП «Преса», представників різноманітних вітчизняних засобів масової інформації на законодавчому рівні вдалося закріпити право бюджетних установ оформлювати передплату періодичних видань на наступний рік у поточному році.

Це рішення затверджено постановою Кабінету міністрів України від 18 листопада 2015 року за номером 946 «Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету міністрів України від 23 квітня 2014 р., №117».

Відтепер всі розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають право оформити передплату до 20 грудня — часу завершення передплатної кампанії на наступний, 2016 рік.

Враховуючи особливості технологічного процесу послуги з передплати, зокрема те, що приймання замовлень здійснюється в поточному році, а доставка видань споживачу – в наступному, під час проведення передплатної кампанії на 2015 рік виникали труднощі з перерахуванням бюджетними організаціями коштів за прийняту передплату. Адже в 2014-му казначейства України відмовлялися перераховувати кошти за замовлену на наступний рік передплату. Несвоєчасна ж оплата послуги з розповсюдження періодичних видань за передплатою унеможливлювала чи ставила під загрозу здійснення замовлення періодики бюджетними установами.

Завдяки ж прийнятій постанові Кабінету міністрів України всі бюджетні установи можуть спланувати витрати на передплату періодичних видань і здійснити вчасну оплату. Тобто це рішення сприятиме підвищенню рівня передплати та поінформованості населення, популяризації українських ЗМІ та їх своєчасній доставці навіть у найвіддаленіші населені пункти країни.

Прес-служба «Укрпошти»

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини