Вільне життя

Канікули улюбленій справі не завада

І під час літніх канікул юні вихованці тернопільських обласних дитячо-юнацької спортивної школи з біатлону фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та школи вищої спортивної майстерності не забувають про улюблений вид.

Нещодавно, скажімо, побували в Новояворівську на Львівщині, де разом із місцевими ровесниками визначили лауреатів відкритого чемпіонату Львівського обласного ФСТ «Україна» з літнього біатлону, присвяченого Дню міста.

Перегони в крос-спринті і в гонці з масового старту принесли тернопільським стріляючим лижникам щедрий урожай нагород. У старшій віковій групі дівчат, для прикладу, не було рівних Наталії Дячук, Дарині Гаврищук і Сніжані Ваврійчук, з якими в ОДЮСШ займаються Ігор Починок та його молодші колеги Світлана Крикончук, Володимир Моравський і Назар Бурик. Аналогічна ситуація і в суперечці молодших дівчат, де всі комплекти нагород розділили між собою вихованки Василя Кирилюка, Івана Стецюка та Володимира Моравського. По одній золотій і відповідно срібній та бронзовій медалі — в Олександри Усенко й Олександри Медоєвої, «срібла» ж і «бронзи» удостоєна Діана Смолій.

Немає в уже згаданого Володимира Моравського, Олега Бунта і Ігоря Сцібайла претензій і до наймолодших юнаків Віталія Мандзина та Романа Костюка, які дружно обійшли решту конкурентів в обох дисциплінах. Срібні медалі в середній віковій групі виявилося під силу завоювати також землячці останнього з Мишковичів Ользі Славській і Катерині Войціховській із сусідньої Миролюбівки. А відзнак за третє місце удостоєні старші юнаки Андрій Оленюх і Степан Губиш та представники середньої вікової групи Мажена Зорій, Андрій Ридліцький і Назар Бондарчук.

Невдовзі обласні змагання з біатлону відбудуться і на Тернопільщині.

 

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини