Вільне життя

Коли святкуватимемо наступного року

Кабінет міністрів затвердив перенесення робочих днів у 2016 році. Відповідне розпорядження опубліковане на офіційному сайті уряду.

«З метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня — Різдва Христового, 8 березня — Міжнародного жіночого дня і 28 червня — Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державного казначейства та банків) перенести робочі дні в порядку й на умовах, встановлених законодавством», — ідеться в повідомленні.

Згідно з документом для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними, переносяться робочі дні: з п’ятниці, 8 січня, — на суботу, 16 січня; з понеділка, 7 березня, — на суботу, 12 березня; з понеділка, 27 червня, — на суботу, 2 липня.

Додамо, що в Україні святковими днями є: 1 січня — Новий рік, 7 січня — Різдво, 8 березня — Міжнародний жіночий день, 1 і 2 травня — День міжнародної солідарності трудящих, 9 травня — День Перемоги, 28 червня — День Конституції України, 24 серпня — День Незалежності України, 14 жовтня — День захисника України.

Валентина ДЕВЛИШ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини