Вільне життя

Любителям «королеви»

Напередодні чергової звітно-виборної конференції федерації легкої атлетики Тернопільської області, яка відбулася в четвер, 17 грудня, любителів «королеви спорту» знову порадував перший віце-президент цієї громадської організації Олександр Степанюк. У видавничому центрі «Вектор» вийшли два чергові його довідники, які містять чимало корисної для любителів легкої атлетики інформації. 

У першому з довідників автор систематизував усі досягнення тернопільських легкоатлетів за останні шістдесят років, відколи показані в тих чи інших дисциплінах «королеви» результати почали в нашому краї хоча би якось систематизуватися. До збірника увійшли не лише всі офіційно зареєстровані світові рекорди, а й кращі результати легкоатлетів Тернопільщини в усіх офіційно прийнятих Федерацією легкої атлетики України вікових групах. Від юнаків і дівчат шістнадцяти років до дорослих. Уявляєте, який обсяг роботи. Та автор на досягнутому не має наміру зупинятися. Адже легка атлетика почала організовано розвиватися ще з 1947 року. Тож чимало інформації ще доведеться постаратися розшукати.

obkl_2015_1

Натомість інформаційний бюлетень «Статистика 2015 року. Шістдесят дев’ятий сезон» містить систематизовані на основі протоколів змагань під егідою Федерації легкої атлетики України результати кращих атлетів краю в році, що минає. Причому автор наголошує, що це був саме 69-й сезон. Адже першу в історії Тернопільщини особисто-командну першість провели 26—27 липня згаданого вже 1947 року. Окремо, до речі, подано результати виступів спортсменів як на повітрі, так і в приміщеннях.

Охочі придбати два нові цікаві довідники можуть звернутися в обласну федерацію легкої атлетики чи зателефонувати Олександрові Степанюку в Тернопільське обласне ФСТ «Колос» на номер 25-44-15.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини