Вільне життя

Лікування від раку: сенсаційне відкриття Туліо Сімончіні

Щорічно у світі помирають від раку вісім мільйонів осіб. До 2030-го цей показник зросте, за прогнозами, майже вдвічі. Страшно навіть уявити!


Фармацевтичний бізнес нині не має на меті перемогти рак. Навіщо виліковувати хворобу, якщо можна з вигодою для себе «боротися із симптомами». При цьому зовсім не обов’язково розповідати довірливим пацієнтам, що отрути хіміотерапії вбивають як ракові, так і здорові клітини, а отже, й загалом людину.

Один з лікарів вирішив виступити проти всієї системи і аргументовано заявив, що від раку можна вилікуватися. Це — італієць Туліо Сімончіні. Згаданий фахівець з онкології та метаболічних процесів зрозумів: злоякісні пухлини — це грибок кандиди (дріжджоподібний грибок, що має паразитарну природу, живе навіть в організмі здорових людей).

Сильний імунітет контролює кандиду, але якщо організм ослаблений, грибок поширюється тілом і викликає злоякісні пухлини. Грибки, й особливо кандида, живуть за рахунок тіла господаря. Цьому організмові, як і будь-якому іншому паразитові, для відтворення потрібен господар. Продукти життєдіяльності кандиди послаблюють імунну систему і призводять до того, що людина почувається погано як фізично, так і психічно.

Туліо Сімончіні вважає: рак — це грибок кандиди, що розрісся, і традиційне пояснення природи раку абсолютно неправильне. Лікар виявив, що всі види раку проявлялись однаково, незалежно від того, в якому органі чи тканині утворювалася пухлина. До того ж усі злоякісні новоутворення були білого кольору.

Досі вважали, що поширення метастазів організмом — це розповзання «злоякісних» клітин органами і тканинами. Але Сімончіні стверджує: метастази викликані тим, що організмом «розходиться» грибок кандиди. А знищити його може тільки імунітет, який функціонує нормально. Отже, сильна імунна система — ключ до одужання!

На жаль, із кожним роком кількість хворих на рак зростає. Імунітет людей нині послаблюється: продуктами, харчовими добавками, пестицидами і гербіцидами, вакцинацією, фармацевтичними препаратами, стресами тощо. Лише один факт: діти до двох років отримують близько 25 щеплень! А в цей період імунітет тільки формується!

Що «вимикає» імунітет найшвидше? Хіміотерапія. А ще — радіологічна терапія (опромінення). У наш час це — найдієвіші методи руйнування клітин організму. Найсучасніше загальновизнане «лікування» традиційної онкології грунтується на постулаті, що за такого впливу ракові клітини будуть убиті раніше, ніж здорові клітини пацієнта. Насправді ж отруйні сполуки хіміотерапії вбивають також клітини імунної системи. А кандида нікуди не щезає. «Уламки» імунної системи неспроможні тримати під контролем клітини кандиди. Грибок переселяється в інші органи. Рак розповзається організмом.

Ті, хто начебто одужав після хірургічного втручання та хіміотерапії, по суті, отримали своєрідну бомбу з годинниковим механізмом. Імунітет зруйновано. Виникнення рецидивів — лише справа часу. Іншими словами: хіміотерапія вбиває людей, яким має нібито допомагати.

Для того, щоб вилікуватися від раку, нам треба зміцнити імунітет, а не послабити його. Зрозумівши, що рак має грибкову природу, Сімончіні почав шукати ефективний фунгіцид. Незабаром лікар виявив, що всі нові протигрибкові препарати не працюють. Кандида швидко мутує і настільки пристосовується до препарату, що навіть починає ним живитися. Залишився тільки старий, перевірений, дешевий і доступний засіб від грибкових хвороб — бікарбонат натрію — основний компонент харчової соди.

Грибок чомусь не може адаптуватися до цієї сполуки. Пацієнти Сімончіні п’ють содовий розчин, або бікарбонат натрію вводять їм безпосередньо до пухлини за допомогою приладу, що нагадує ендоскоп (довгу трубку, яку використовують для діагностування внутрішніх органів).

У 1983 році Туліо Сімончіні лікував італійця Геннаро Сангермано, якому онкологи передрікали смерть через кілька місяців від раку легенів. Упродовж нетривалого часу ця людина цілком одужала. Рак зник. Окрилений успіхом, досягнутим і з іншими пацієнтами, Сімончіні вирішив ознайомити з досягнутими результатами представників італійського міністерства охорони здоров’я, сподіваючись, що вони почнуть клінічні дослідження і перевірять, як працює його метод. Яким же було здивування Туліо, коли можновладці від медицини не тільки не розглянули описи досліджень, а й позбавили його медичної ліцензії за допомогу пацієнтам ліками, не схваленими офіційно. Підконтрольні владі ЗМІ почали кампанію проти Сімончіні, висміюючи лікаря та його метод.

А незабаром цей талановитий фахівець потрапив на три роки до в’язниці за те, що нібито «вбивав своїх пацієнтів». Сімончіні опинився в пастці. Офіційна медицина заявила, що метод лікування онкологічних захворювань за допомогою бікарбонату натрію є «небезпечним». Водночас, коли мільйони пацієнтів помирають у муках від «перевіреної» і «безпечної» хіміотерапії, медики продовжують забороняти лікування бікарбонатом натрію.

На щастя, Туліо Сімончіні не вдалося залякати. Він продовжив свою роботу. Нині дедалі більше людей знають про нього завдяки Інтернету. Цей лікар творить дива, лікуючи найcкладніші випадки онкології простим та дешевим бікарбонатом натрію. У деяких випадках процедури тривають місяцями, а інколи (наприклад, при раку грудей) — лише кілька днів. Часто Сімончіні розповідає пацієнтам, що їм треба робити, телефоном або електронною поштою. Він навіть не присутній при лікуванні, але результат усе одно перевершує очікування.

Та це ще не все. «Ракові» клітини (тобто ті, які організм вибудовує як бар’єр у відповідь на агресію грибка) містять унікальний біомаркер — ензим CYP1B1.

Ензими — це білки, що є каталізаторами хімічних реакцій. CYP1B1 змінює хімічну структуру речовини, яка називається сальвестрол і міститься в багатьох фруктах та овочах. Хімічна реакція перетворює сальвестрол на компонент, що вбиває грибок. Це — природний захист.

Чим більше рослина схильна до грибкових захворювань, тим більше сальвестролу вона містить. До таких фруктів і овочів належать: виноград, чорниці, малина, полуниці, смородина, порічки, ожина, журавлина, яблука, персики, зелені овочі (броколі та будь-яка інша капуста), артишоки, червоний і жовтий перець, авокадо, агрус, спаржа, баклажани.

Однак плоди, оброблені хімічними фунгіцидами, не витримують атак грибків, які перешкоджають утворенню природного захисту (сальвестролу) в рослини у відповідь на грибкове захворювання. Найпоширеніші фунгіциди блокують вироблення CYP1B1. Тому, з’ївши хімічно оброблені фрукти та овочі, жодних оздоровчих ефектів ви не отримаєте.

…Добре, що Туліо Сімончіні продовжує лікувати людей. Адже в світі мільйони хворих продовжують помирати від неправильного лікування, яке, своєю чергою, базується на неправильних постулатах офіційної медицини.

За матеріалами інтернет-видань підготувала Ольга ВОЛИНСЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

One comment on “Лікування від раку: сенсаційне відкриття Туліо Сімончіні”

  1. Oksana

    Майте совість публікувати нісенітниці про Сімончіні, якого в Італії засудили на 5 з половиною років за так званий метод “Simoncini” лікування раку содою. Провіряйте краще інформацію, коли вона стосується здоровя людей, особливо, коли це стосується раку. Ось лінки офіційних італійських газет про нього. Кому цікаво, може перекласти через Google.
    http://www.lastampa.it/2018/01/15/italia/curava-il-tumore-con-il-bicarbonato-condannato-a-anni-e-mezzo-lex-medico-tullio-simoncini-F0oAr5So7Co273VVCfXzwM/pagina.html

    http://ricerca.repubblica.it/repubblica/archivio/repubblica/2012/10/27/curo-tumori-la-truffa-del-medico-stregone.html

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини