Вільне життя

Мандри з Дюймовочкою

«Казка кличе нас у мандри, велить бути сміливими та мудрими», — такими словами розпочався виступ дітей 4─9 класів, драмгуртківців Полупанівської ЗОШ І─ІІ ст. Підволочиського району.

У сільському клубі юні актори представили «Дюймовочку». Всі казки Ганса Андерсена захопливі та повчальні, а обравши саме цю для постановки, я прагнула показати її мудрість, любов до краси.

Добра Дюймовочка, яку зіграла Анастасія Петрик, сміливо долала всі перешкоди, шукала свою дорогу та ідеал. Злі сили забрали її з чарівною квіткою та принесли в болото до владної Жаби, роль якої зіграла Ірина Гайдамаха. Але добрий Жабик (Назар Петрик) допоміг героїні відплисти на квітці з болота.

Коли прийшла зима, Дюймовочка потрапила до Миші (Софія Павлишин). І там дівчинка зберегла свою доброту й любов до квітки. Миша не любила квітів і була закохана в Крота, якого називала «підпільним міліонером». Вона лякала Дюймовочку кінцем світу, примушувала тяжко працювати. Але добрий Кріт (Ярослав Хруща) звільнив героїню з темряви з приходом весни, а сам вирушив у підземну навколосвітню подорож.

Дюймовочка потрапила до царства Жу–Жу (Христина Задорожна). Але її випробовування не закінчилися. Королева наказала дівчинці віддати їй свій голос. Але з цього нічого не вийшло, адже співати можна тільки власним голосом, а з обману краси не виростиш. Хоч квітку, яку берегла Дюймовочка, королева Жу–Жу розтоптала, зійшли інші квіти, посіяні дівчинкою. І тоді героїня згадала, що вона ─ Ельф, який живе в кожній квітці.

На цю годину казки глядачі потрапили завдяки старанності учасників шкільного драматичного гуртка. Він уже 10 років дарує радість глядачам села Полупанівки, а деколи й будинку культури Старого Скалата. За допомогу в постановці наших п’єс дякую завідувачу клубу с. Полупанівки Петрові Олійнику, який добрим словом і ділом допомагає оживити казку.

Галина МАРШАЛОК,

керівник драмгуртка Полупанівської ЗОШ І─ІІ ступенів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини