Вільне життя

Марш помічників Святого Миколая

На Андрія в обласному центрі відбувся парад помічників Святого Миколая та благодійний ярмарок, на якому реалізовували смаколики та вироби, що їх виготовили діти з інтернатів та люди з обмеженими можливостями. Зібрані кошти волонтери передадуть на закупівлю подарунків для дітей із соціально-незабезпечених сімей.

Участь у параді, що пройшов від головної ялинки Тернополя до катедри, взяли сотні хлопців і дівчат. Супроводжували ходу музиканти муніципального духового оркестру «Оркестра Волі».

Тернополян також просять приносити речі в храми УГКЦ або ж на «Фабрику Святого Миколая», яка діє при церкві Святого Йосафата, що вулиці Лучаківського, 5А.

Роботи в помічників Миколая чимало — цьогоріч планують відвідати майже дві тисячі діток, ще 45 подарунків передадуть у Лисичанськ. У майстерні бракує робочих рук, а стати помічником може кожен бажаючий. Зголошуватися просять через спільноту «Миколай про тебе не забуде. Тернопіль» в соціальній мережі Вконтакте або за телефонами 068-242-09-89, 096-189-44-27.

Юлія НІКІТІНА,

студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини