Вільне життя

На вельми низькій орбіті…

Продовжують засмучувати своїх прихильників волейболістки тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов». Після мандрівки наприкінці минулого тижня до Запоріжжя безвиграшна серія команди Андрія Романовича сягнула семи матчів. 

Без травмованого ще в стартовій домашній зустрічі із «Сєвєродончанкою» лідера колективу Катерини Дудник наші землячки хіба епізодично чинили певний опір одному з лідерів вітчизняної суперліги, місцевій «Орбіті». Скажімо, в другій партії першого поєдинку рівна боротьба тривала до рахунку 12:11 на користь господарок майданчика. Чи вже в другому сеті повторної зустрічі зуміли перетворити невтішні стартові 1:4 на рахунок 10:6 на свою користь.

Однак про стабільність у діях командного ансамблю, на жаль, навіть не йшлося. Відірвавшись від суперниць на чотири очки, далі поступитися їм із рахунком 5:19 можна хіба в тому випадку, коли м’яч буквально валиться з рук. Причому, починаючи з подачі. Звідси і дві «сухі» поразки в трьох сетах із надзвичайно невтішними підсумками всіх зіграних шести партій — 13:25, 19:25, 16:25 і 16:25, 15:25, 6:25.

У передостанньому в першому колі чемпіонату, шостому турі, окрім запорізьких, знову відбулося лише чотири поєдинки: «Хімік» (Южне) — «Медуніверситет» (Вінниця) — 3:0, 3:0, «Педуніверситет» (Чернігів) — «Регіна» (Рівне) — 1:3, 2:3. А ось волейболісток луцької «Волині» теж не переконали запевнення функціонерів із Федерації волейболу України про стабільну ситуацію на Сході України. Тож «Сєвєродончанка» вже втретє додала до свого активу шість пунктів без боротьби. Та обурення з вуст волейбольної громадськості щось не чути. Хіба сміховинні звинувачення чиновників на адресу «несвідомих» батьків.

Цікаво, доки це триватиме? Чи переконають «несвідомих», чи любителі гри над сіткою таки піднімуть «волейбольний майдан» і популярно пояснять ініціаторам ганебного рішення всю злочинність їх намірів наражати спортсменів на небезпеку.

05465

Перше коло чемпіонату завершиться найближчих п’ятниці-суботи, 11—12 грудня. Волейболістки тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» прийматимуть аутсайдера регулярного турніру, чернігівський «Педуніверситет».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини