Вільне життя

Новий сезон. Як же без нових надій

У середу, 22 липня, матчами другого попереднього етапу розіграшу Кубка України розпочнуть сезон 2015—2016 років і колективи майстрів першої та другої ліг. Двом командам Тернополя, які захищають честь нашого краю в першій лізі, доведеться стартувати в гостях.

f032302a284509fa39ec8aadb08c8082        fcternopil-biglogo

У неблизьку мандрівку до Охтирки Сумської області вирушили гравці «Ниви». Підопічним Романа Толочка доведеться помірятися силами з іншим представником цього дивізіону, «Нафтовиком-Укрнафтою».
Дещо легшим може видатися завдання футбольного клубу «Тернопіль». Адже на Дніпропетровщині зіграє з новачком другої ліги — командою «Нікополь-НПГУ». Втім, цей колектив хіба з юридичної точки зору дебютант. Саме до Нікополя перебралася команда з Макіївки на Донеччині, яка виступала в другій лізі чотири останні сезони.
А вже в неділю, 26 липня, розпочнеться і чемпіонат України в першій лізі. На численні прохання читачів пропонуємо календар ігор першої частини турніру.

Календар ігор

Чемпіонату України серед команд першої ліги в сезоні 2015—2016 років (матчі, заплановані на 2015 рік)

ПЕРШЕ КОЛО
1-й тур

«Миколаїв» —
«Авангард» (Краматорськ)
«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) —
«Десна» (Чернігів)
«Динамо-2» (Київ) — «Тернопіль»
«Полтава» — «Суми»
«Геліос» (Харків) —
«Черкаський Дніпро» (Черкаси)
«Нива» (Тернопіль) —
«Гірник-Спорт» (Комсомольськ)
«Зірка» (Кіровоград) —
«Оболонь-Бровар» (Київ)
«Іллічівець» (Маріуполь) —
«Гірник» (Кривий Ріг)

2-й тур

1 серпня, субота

«Миколаїв» — «Нафтовик-Укрнафта»
«Оболонь-Бровар» — «Іллічівець»
«Гірник-Спорт» — «Зірка»
«Черкаський Дніпро» — «Нива»
«Суми» — «Геліос»
«Тернопіль» — «Полтава»
«Десна» — «Динамо-2»
«Авангард» — «Гірник»

3-й тур

8 серпня, субота
«Нафтовик-Укрнафта» — «Авангард»
«Динамо-2» — «Миколаїв»
«Полтава» — «Десна»
«Геліос» — «Тернопіль»
«Нива» — «Суми»
«Зірка» — «Черкаський Дніпро»
«Іллічівець» — «Гірник-Спорт»
«Гірник» — «Оболонь-Бровар»

4-й тур

15 серпня, субота
«Миколаїв» — «Полтава»
«Нафтовик-Укрнафта» — «Динамо-2»
«Гірник-Спорт» — «Гірник»
«Черкаський Дніпро» — «Іллічівець»
«Суми» — «Зірка»
«Тернопіль» — «Нива»
«Десна» — «Геліос»
«Авангард» — «Оболонь-Бровар»

5-й тур

26 серпня, середа
«Динамо-2» — «Авангард»
«Полтава» — «Нафтовик-Укрнафта»
«Геліос» — «Миколаїв»
«Нива» — «Десна»
«Зірка» — «Тернопіль»
«Іллічівець» — «Суми»
«Гірник» — «Черкаський Дніпро»
«Оболонь-Бровар» — «Гірник-Спорт»

6-й тур

30 серпня, неділя
«Миколаїв» — «Нива»
«Нафтовик-Укрнафта» — «Геліос»
«Динамо-2» — «Полтава»
«Черкаський Дніпро» —
«Оболонь-Бровар»
«Суми» — «Гірник»
«Тернопіль» — «Іллічівець»
«Десна» — «Зірка»
«Авангард» — «Гірник-Спорт»

7-й тур

5 вересня, субота
«Полтава» — «Авангард»
«Геліос» — «Динамо-2»
«Нива» — «Нафтовик-Укрнафта»
«Зірка» — «Миколаїв»
«Іллічівець» — «Десна»
«Гірник» — «Тернопіль»
«Оболонь-Бровар» — «Суми»
«Гірник-Спорт» — «Черкаський Дніпро»

8-й тур

12 вересня, субота
«Миколаїв» — «Іллічівець»
«Нафтовик-Укрнафта» — «Зірка»
«Динамо-2» — «Нива»
«Полтава» — «Геліос»
«Суми» — «Гірник-Спорт»
«Тернопіль» — «Оболонь-Бровар»
«Десна» — «Гірник»
«Авангард» — «Черкаський Дніпро»

9-й тур

19 вересня, субота
«Геліос» — «Авангард»
«Нива» — «Полтава»
«Зірка» — «Динамо-2»
«Іллічівець» — «Нафтовик-Укрнафта»
«Гірник» — «Миколаїв»
«Оболонь-Бровар» — «Десна»
«Гірник-Спорт» — «Тернопіль»
«Черкаський Дніпро» — «Суми»

10-й тур

27 вересня, неділя
«Миколаїв» — «Оболонь-Бровар»
«Нафтовик-Укрнафта» — «Гірник»
«Динамо-2» — «Іллічівець»
«Полтава» — «Зірка»
«Геліос» — «Нива»
«Тернопіль» — «Черкаський Дніпро»
«Десна» — «Гірник-Спорт»
«Авангард» — «Суми»

11-й тур

3 жовтня, субота
«Нива» — «Авангард»
«Зірка» — «Геліос»
«Іллічівець» — «Полтава»
«Гірник» — «Динамо-2»
«Оболонь-Бровар» —
«Нафтовик-Укрнафта»
«Гірник-Спорт» — «Миколаїв»
«Черкаський Дніпро» — «Десна»
«Суми» — «Тернопіль»

12-й тур

10 жовтня, субота
«Миколаїв» — «Черкаський Дніпро»
«Нафтовик-Укрнафта» —
«Гірник-Спорт»
«Динамо-2» — «Оболонь-Бровар»
«Полтава» — «Гірник»
«Геліос» — «Іллічівець»
«Нива» — «Зірка»
«Десна» — «Суми»
«Авангард» — «Тернопіль»

13-й тур

17 жовтня, субота
«Зірка» — «Авангард»
«Іллічівець» — «Нива»
«Гірник» — «Геліос»
«Оболонь-Бровар» — «Полтава»
«Гірник-Спорт» — «Динамо-2»
«Черкаський Дніпро» —
«Нафтовик-Укрнафта»
«Суми» — «Миколаїв»
«Тернопіль» — «Десна»

14-й тур

24 жовтня, субота
«Миколаїв» — «Тернопіль»
«Нафтовик-Укрнафта» — «Суми»
«Динамо-2» — «Черкаський Дніпро»
«Полтава» — «Гірник-Спорт»
«Геліос» — «Оболонь-Бровар»
«Нива» — «Гірник»
«Зірка» — «Іллічівець»
«Авангард» — «Десна»

15-й тур

1 листопада, неділя
«Іллічівець» — «Авангард»
«Гірник» — «Зірка»
«Оболонь-Бровар» — «Нива»
«Гірник-Спорт» — «Геліос»
«Черкаський Дніпро» — «Полтава»
«Суми» — «Динамо-2»
«Тернопіль» — «Нафтовик-Укрнафта»
«Десна» — «Миколаїв»

ДРУГЕ КОЛО

16-й тур

7 листопада, субота
«Гірник» — «Іллічівець»
«Оболонь-Бровар» — «Зірка»
«Гірник-Спорт» — «Нива»
«Черкаський Дніпро» — «Геліос»
«Суми» — «Полтава»
«Тернопіль» — «Динамо-2»
«Десна» — «Нафтовик-Укрнафта»
«Авангард» — «Миколаїв»

17-й тур

14 листопада, субота
«Нафтовик-Укрнафта» — «Миколаїв»
«Динамо-2» — «Десна»
«Полтава» — «Тернопіль»
«Геліос» — «Суми»
«Нива» — «Черкаський Дніпро»
«Зірка» — «Гірник-Спорт»
«Іллічівець» — «Оболонь-Бровар»
«Гірник» — «Авангард»

18-й тур

21 листопада, субота
«Миколаїв» — «Динамо-2»
«Оболонь-Бровар» — «Гірник»
«Гірник-Спорт» — «Іллічівець»
«Черкаський Дніпро» — «Зірка»
«Суми» — «Нива»
«Тернопіль» — «Геліос»
«Десна» — «Полтава»
«Авангард» — «Нафтовик-Укрнафта»

Примітка: вказані базові дні проведення турів

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини