Вільне життя

Нових часів — нові спортивні герої

62885

Три години тому стали відомі лауреати четвертого традиційного конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини”, що його спільно проводять департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації і обласне відділення Національного олімпійського комітету України. На щастя, вибирати було з кого — наші спортсмени знову порадували вагомими успіхами на міжнародній і всеукраїнській аренах. 

У номінації «Кращий спортсмен року» перемогли:

Ельнур АХАДОВ — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу з веслування на байдарках і каное серед молоді, бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих, ФСТ «Україна», ДЮСШ «Буревісник», тренер — Петро Горунович;

Віктор ПЕТРОВ — мсмк, бронзовий призер перших Європейських спортивних ігор із боксу, ФСТ «Спартак», Теребовлянська ДЮСШ, ОШВСМ, тренер — Віктор Петров;

Дмитро ПІДРУЧНИЙ — мсмк, срібний призер чемпіонату Європи з біатлону, ФСТ «Колос», «Динамо», Тернопільська ОДЮСШ із біатлону, ОШВСМ, тренери — Микола Опанасюк, Олег Бунт.

Номінація «Краща спортсменка року»

Олена КРИВИЦЬКА — мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування, Тернопільська ДЮСШ №2, перший тренер — Віктор Духота;

Анастасія МЕРКУШИНА — мс, чемпіонка світу та Європи з біатлону серед юніорів, ФСТ «Динамо», ОШВСМ, тренери — Ірина та Олег Меркушини;

Марія ХЛЯН — мсмк, віце-чемпіонка Європи з важкої атлетики серед молоді, ФСТ «Колос», «Динамо», Скалатська ДЮСШ, ОШВСМ, тренери — Віктор Симів і Вікторія Шайморданова.

Номінація «Спортивна сенсація року»

Олена ПІДГРУШНА — заслужений майстер спорту, олімпійська чемпіонка, три бронзові медалі на етапах Кубка світу з біатлону, ФСТ «Колос», «Динамо», ОШВСМ, тренери — Ігор Починок і Олег Бунт.

Номінація «Разом з олімпійцями»

Андрій ПУШКАР — змс, володар Кубка світу з армрестлінгу серед професіоналів, ФСТ «Колос», СК «Кремінь»;

Юрій БОСИЙ — бронзовий призер чемпіонату світу з фрі-файту, СК «Характерник»;

Роман ПОРОХНЯК — кандидат у майстри спорту, бронзовий призер чемпіонату світу з гирьового спорту, ФСТ «Колос», Доброводівська ДЮСШ, тренер — Петро Багрій.

Номінація «Сильні духом»

Андрій АНДРІЇШИН — змс, чотириразовий срібний призер зимових Дефлімпійських ігор із лижних перегонів, Тернопільський «Інваспорт», тренер — Віктор Федорчак;

Богдан БАДЛО — змс, чемпіон Всесвітніх ігор сліпих із футзалу, володар Кубка європейських націй, Тернопільський «Інваспорт», тренер — Ярослав Бойко;

Марія БАЛА — мс, срібна призерка чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів із вадами слуху, Тернопільський «Інваспорт», тренер — Леон Уруський.

Номінація «Олімпійські надії»

Віталій ТРУШ — кмс, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів із біатлону, ФСТ «Динамо», “Колос”, ОШВСМ, тренери — Ірина та Олег Меркушини;

Назарій ЦЕБРИНСЬКИЙ — кмс, срібний призер чемпіонату світу з біатлону серед юніорів, ФСТ «Колос», Тернопільська ОДЮСШ із біатлону, тренер — Назар Бурик;

Тарас ШЕВЧУК — мсмк, срібний призер чемпіонату Європи з велоспорту, Тернопільська ОДЮСШ, ОШВСМ, тренери — Володимир Павелко і Роман Зеньо.

Номінація «Кращий тренер року»

Ірина МЕРКУШИНА — тренер ФСТ «Динамо» із біатлону;

Володимир ПАВЕЛКО — тренер Тернопільської ОДЮСШ із велоспорту;

Віктор СИМІВ — тренер Скалатської ДЮСШ із важкої атлетики, ФСТ «Колос».

Номінація «Кращий спортивний організатор»

Володимир ВАНДЖУРА — директор Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Номінація «Прагнемо до олімпізму»

Андрій ОГНИСТИЙ — голова Тернопільського обласного осередку Олімпійської академії України.

Номінація «Спортивна журналістика»

Юрій ЛУГОВИЙ — редактор радіомовлення Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії;

Денис ЛУЧКА — заступник головного редактора «Нової Тернопільської газети»;

«20 хвилин» — Інтернет-сайт.

Номінація «Меценат року»

Степан ТРОЯН — голова правління ВАТ «Микулинецьий бровар».

Номінація «Спортивні герої»

Валерій ЧОБОТАР — голова спортклубу «Характерник».

Номінація «За здоровий спосіб життя»

Лілія ПРОЦЬ — заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Номінація «Краща команда року»

«Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов» — четверте місце в чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд суперліги.

На фото: повернення  у великий спорт олімпійської чемпіонки Олени ПІДГРУШНОЇ земляки визнали сенсаційним; кращі спортсмени 2015 року Олена КРИВИЦЬКА (крайня зліва), Анастасія МЕРКУШИНА, Дмитро ПІДРУЧНИЙ, Ельнур АХАДОВ (другий зліва), Марія ХЛЯН, Віктор ПЕТРОВ.

Фото із сайтів Федерації біатлону України, sports.te.ua та вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини