Вільне життя

Обережно: російський дипломат

Про тих панів можна багато чого казати. Якби взявся їх характеризувати, то не вдалося б обійти увагою їхнє блискуче вміння перевертати все з ніг на голову.

Багато разів демонстрував його представник РФ в ООН Чуркін, приклад підлеглим у цьому подає бос усієї їхньої дипломатії глава зовнішньополітичного відомства Лавров. А ще характерною рисою російських дипломатів є те, що вони не відриваються від свого народу. Люд «бухаєт», і офіційні представники РФ за рубежем — також.

Не так давно працівник російського посольства в Україні, перебуваючи за кермом машини з дипломатичними номерами, відповідно до крилатої фрази «какой русскій нє любіт бистрой єзди» розігнав авто так, наче збирався в повітря злетіти, і врізався у відбійник. Сказати щось поліцейським водієві було важко, оскільки в нього, як мовиться, заплітався язик. Різкий запах спиртного також не залишав сумніву в тому, що дипломат гарно приклався до чарки.

І от — свіжий трафунок. Їхав київською вулицею Глибочицькою автомобіль «Тойота». Очевидці розповіли поліцейським, що позашляховик рухався якось дивно: то швидше, то повільніше, то вправо, то вліво. І зрештою, підрізав іншу машину, в результаті чого сталося зіткнення. Водій «Тойоти» також виявився працівником російського посольства. «З ротової порожнини відчувався характерний запах алкоголю», — повідомив столичним журналістам представник поліції.

Склали протокол і… водія відпустили. Інакше вчинити не могли — дипломатична недоторканність. А не прикластися до чарки чоловік, очевидно, не може. Як співалося в радянські часи, «он вишел родом із народа, как говорится, парєнь свой». Пісня ця, щоправда, була про міліціонера, але й російському дипломату підходить. А водіям і пішоходам на столичних вулицях треба подвоїти обережність, бо по Києву їздять працівники посольства РФ.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини