Вільне життя

Пам’яті наймолодшого майстра

Наприкінці минулого тижня в Луцьку відбувся Всеукраїнський турнір із боксу пам’яті наймолодшого на Волині майстра спорту Василя Лотоцького, який трагічно пішов із життя три роки тому. За нагороди в турнірах дорослих, молоді, юніорів і юнаків  сперечалися понад дві сотні атлетів із більшості областей нашої країни. 

У суперечці юнаків надзвичайно вдало виступили вихованці тернопільського боксерського клубу «Поєдинок». У своїх вагових категоріях не було рівних Максимові Кармаліті, Остапові Залужцю, Миколі Загородньому  і Володимирові Куліковському. Лише у вирішальних сутичках поступилися Вадим Лесний і Дмитро Мойсеєв. А права піднятися на третю сходинку п’єдесталу пошани удостоїлися Віталій Шморгун і Максим Луців.

cb-820b4f7b_82e4_4556_9e82_3d5045c3c7c4

Усіх лауреатів турніру особисто привітав перший наставник уславлених братів Кличків, заслужений тренер України Вадим Золотарьов. Не відмовивши, до того ж, кожному з учасників в автографі і в світлині на згадку.

Юні тернопільські боксери і їх наставники Володимир Шнуровський, Роман Діткун та Іван Александрівський висловлюють щиру подяку за допомогу в підготовці до престижного турніру президенту обласної федерації боксу Є.В. Степанову.

На фото вгорі: юні тернопільські боксери та їхні наставники разом із першим тренером братів Кличків Вадимом ЗОЛОТАРЬОВИМ (у центрі).

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини