Вільне життя

Підростають майбутні захисники Вітчизни

Спартакіаду восьмикласників, приурочену до Дня Збройних сил України, провели в Тернопільській загальноосвітній школі №24. Її організатором виступило громадське об’єднання «Нове покоління Тернопільщини». 

По вісім найсильніших юнаків і дівчат із кожного з чотирьох класів продемонстрували свої силу, спритність, витривалість. Хлопці віджималися від підлоги в упорі лежачи і демонстрували навики гри в баскетбол, дівчата — вправність у володінні скакалкою і влучність у метанні мішечків у кільце. А всі разом ще й узяли участь у змаганнях із перетягування канату і в естафеті «сороканіжок».

Досить таки виснажливі випробування завершилися тріумфом фізкультурників із 8—А класу, яким за перемогу вручили кубок. Однак і переможених, без сумніву, не було. Адже всі добре пам’ятають головне олімпійське гасло: «Головне не перемога, а — участь».

Голова «Нового покоління Тернопільщини» Іван Янюк висловив сподівання, що подібні спартакіади стануть традиційними. І громадські активісти готові їх проводити не лише в двадцять четвертій школі.

На фото: щасливі переможці.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини