Вільне життя

Сатиричні новини

Екс-мер Києва Леонід Черновецький передає усі свої бізнес-проекти сину Степанові Черновецькому. Він вважає, що повністю себе реалізував і тепер хоче присвятити життя політичній і благодійній діяльності в Грузії.

Подейкують, що в запасах екс-міського голови столиці закінчилися запаси гречки й довіри пенсіонерок. Тому сигнал із Космосу вказав на нові можливості та поле для роботи в Грузії.

***

Європейський Союз відклав рішення про продовження економічних санкцій проти Росії за військову агресію на Донбасі, бо Італія зажадала дебатів на цю тему. Іще деякі південні європейські держави виявили певне небажання продовжувати санкції.

У Брюсселі заявили: зйомки чергового сезону політичного серіалу «Знешкодити Термінатора» дорого коштують деяким бюджетам, а публіка, заради якої вони знімають стрічку за стрічкою, може не оплатити витрати.

***

У представництві ЄС підготували посібник, який містить необхідну інформацію про Угоду про асоціацію України та Євросоюзу. Представництво ЄС оприлюднило посібник на своїй сторінці у Facebook.

Українське керівництво буде через Інтернет записуватися на навчання за цим посібником. Вартість курсу — один транш кредиту МВФ. У разі успішного складання іспиту всією групою «студентам» замість диплома видадуть довідку про високу можливість вступити Україні в ЄС.

***

Російські військові літаки за 2015 рік спровокували 266 небезпечних авіаінцидентів у повітряному просторі Естонії. У відповідь на них дислокований в Емарі дивізіон ППО починав операцію із забезпечення повітряної безпеки.

Росія хоче потрапити до «Книги рекордів Гіннесса» в номінації «Енергійний провокатор».

***

Лідер КНДР Кім Чен Ин згадав про наявність водневої бомби на озброєнні країни. «Ми змогли стати великою ядерною державою, здатною захистити незалежність і національну гідність нашої батьківщини міццю ударів ядерних і водневих бомб», — наголосив Кім Чен Ин.

У школах Китаю на уроках фізики тепер вивчатимуть предмет «Бомба на бомбу». Його мета — продемонструвати учням наслідки захисту гідності батьківщини.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини