Вільне життя

Тернопільську молодь запрошують на бізнес-конференцію

У Тернополі організовують бізнес-конференцію «Time – money». Її проводитимуть 5 грудня в «Перемозі» за підтримки міжнародної молодіжної громадської організації AIESEC.

«Молодь Тернополя дізнається, що потрібно, аби досягти успіху у власній справі, а також про те, як працювати менше, а заробляти більше, як вести свій бізнес та залишити його на плаву в сучасних умовах, — йдеться в прес-анонсі заходу. — Про все це учасникам розкажуть провідні спеціалісти та успішні люди Тернополя і не тільки.

Сьогодні нашій країні необхідні ініціативні та працьовиті люди, які готові розвинути власну справу та надати робочі місця тим, хто цього потребує. Коли держава не може тебе зробити босом — зроби ним себе сам.

Бізнес-конференція «Time – money» стане місцем для цілеспрямованих осіб з конкретним планом дій, де вони зможуть почути з перших вуст, що треба знати для досягнення грандіозних результатів у власній справі та бути успішним бізнесменом, як подавати себе та свою компанію, як можна створити бізнес, який приноситиме не лише прибуток, а й задоволення та користь громаді, як розвивати та створювати бізнес в реаліях сучасної політико-економічної ситуації та ще багато іншої корисної інформації.

Успішні у сфері бізнесу тернополяни дадуть кілька порад щодо створення унікального бізнесу, залучення інвестицій, управління талантами та компаніями в цілому та нададуть відповіді на запитання, що їх цікавлять.

Реєстрація: http://goo.gl/forms/FgZe7oENPJ».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини