Вільне життя

Тривають вибори до Тернопільської молодіжної міської ради

Із 25 грудня по 18 січня у Тернополі триватимуть вибори до молодіжної міськради. 19 січня перелік депутатів оприлюднять на сайті ТМР.

За інформацією прес-служби міськради Тернополя, у молодіжну раду входять депутати віком від 14 до 35 років, серед яких є представники молодіжних громадських організацій, студенти, учні міського учнівського парламенту «Наснага» (від останнього – три депутати).

Склад ради формуватиме виборча комісія. До неї входять міський голова або його представник, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, молодіжний міський голова, а також делегований депутат молодіжної міської ради (обоє – попереднього скликання).

Подавати кандидатури своїх представників громадські організації та виші можуть до 15 січня 2016 року. для цього варто заповнити електронну форму оголошення та принести оригінали необхідних документів в управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту (розташоване на бульварі Т. Шевченка, 1/11.).

Засідання виборчої комісії відбудеться 18 січня наступного року, наступного дня облікують список новообраних депутатів, а 21 січня пройдуть вибори голови молодіжної міськради.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини