Вільне життя

Уболівальники даремно хвилювалися

Після опублікованої в нашій газеті розповіді про виступ на листопадовому чемпіонаті України з боксу у Вінниці бронзового призера перших Європейських ігор Віктора Петрова з Микулинців на Теребовлянщині прихильники таланту атлета, як сам спортсмен зізнався, просто замучили його дзвінками та електронними повідомленнями: 

— Як же так, поступився за одностайним рішенням суддів Іванові Данчі з Львівщини, в двобоях з яким раніше проблем не мав?

— Навіщо ви таке написали, — в голосі Віктора звучала образа. — Адже на півфінальний поєдинок я не зміг вийти через отримане в попередній сутичці ушкодження і суперник без бою вийшов до фіналу.

А й справді, незручна оказія трапилася, за яку перед Віктором залишається хіба вибачитися. Двозначне сприйняття викладеного може означати лише те, що, розповідаючи про перипетії змагань, автор призабув народну мудрість «Вік живи — вік учись». Тому, вочевидь, і не врахував, що звикле до електронних ЗМІ молоде покоління поспішає поглинати інформацію, не особливо переймаючись деталями розповіді. Інакше дочиталися хоча б до середини матеріалу, де наставник і батько боксера Віктор Петров-старший роз’яснив журналісту помилку при ознайомленні з підсумковим протоколом, детально розповів про хід боротьби.

Напередодні олімпійського сезону лідер вітчизняного любительського боксу у ваговій категорії до 64 кілограмів із максимальною самовіддачею готувався до всеукраїнських стартів. І перші два поєдинки наочно проілюстрували його зарядженість на перемогу. Однак у боксі від травм ніхто не застрахований. Особливо, коли рефері в ринзі дозволяє супернику небезпечні рухи головою. Тож і вийшло, що достроково завершений через травму Віктора Петрова чвертьфінальний поєдинок за новими правилами закінчився його перемогою за одностайним рішенням суддів. Утім, радості спортсмену вона не принесла. Адже через ушкодження не зміг продовжити боротьбу за чемпіонський титул і змушений був задовольнитися бронзовою медаллю.

Оптимізму, зрештою, спортсмен не втрачає. Головне нині завдання — відновитися після травми. А після новорічно-різдвяних свят постарається зробити максимум для того, аби довести, що є кращим в Україні. І, звичайно, на одному з двох міжнародних ліцензійних турнірів здійснити свою головну мрію — вибороти путівку на Олімпійські ігри.

На фото: Віктор ПЕТРОВ став бронзовим призером перших Європейських ігор.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини