Вільне життя

Хоч без медалей, та не осоромилися

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді до 23-х років у столиці Естонії Таллінні честь збірної України захищали і троє тернопільських майстрів «королеви спорту» — підопічна заслуженого тренера України Юрія Рикалова і Олександра Степанюка, студентка національного педагогічного університету, бігунка Наталія Солтан з обласної школи вищої спортивної майстерності, ще один майбутній педагог, стрибун у довжину Сергій Крук, який в ОШВСМ представляє фізкультурно-спортивне товариство «Колос» і студентка національного економічного університету, списометальниця Тетяна Фетіскіна. Хоч нікому медалі завоювати не вдалося, червоніти за свій виступ усім теж не доводиться.

DSC_5789У першу чергу сказане, мабуть, стосується Наталії. Пробігши 5000 метрів за 16 хвилин 01,29 секунди, більш ніж на сімнадцять секунд покращила встановлені вже цього року особисте досягнення і рекорд області серед дорослих. Прогресуватиме і далі — зможе претендувати на більше, ніж на одинадцяте місце серед найсильніших молодих атлеток континенту. Так само, як і підопічна Василя Яковіва Тетяна Фетіскіна. Метнувши спис у кращій із спроб на 50 метрів 43 сантиметри, посіла дев’яте місце. Могла розраховувати і на вищу позицію, якби повторила досягнуте на всеукраїнських відбіркових стартах, коли спис приземлився на три метри вісімнадцять далі. Рівнятися обом, до речі, є на кого. Їх подругам по збірній Вікторії Калюжній і Катерині Дерун, яким на чемпіонаті України в цій віковій групі поступилися в боротьбі за «золото», виявилося під силу зійти на європейський п’єдестал. Завоювали відповідно бронзову і срібну медалі.

Попри всі труднощі з підготовкою і відновленням у спартанських домашніх умовах побажаймо сягнути нових висот і вихованцю заслуженого тренера України Михайла Васіруку Сергієві Круку. Для початку нормою мають стати стрибки під вісім метрів, продемонстровані під час згаданих відбіркових всеукраїнських стартів. У Таллінні звичні нині 7 метрів 31 сантиметр дозволили кваліфікуватися до фіналу європейського чемпіонату з десятим результатом. А кращий під час вирішальних спроб стрибок на 7 метрів 28 сантиметрів змусив відступити на дванадцяту позицію.

На фото: Сергій Крук, Наталія Солтан. 

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини