Вільне життя

Хто ж кращий із кращих?

Уже другий рік підряд до програми сільських спортивних ігор Тернопільщини увійшла і обласна спартакіада «Краще спортивне село». Розпорядження про це нещодавно підписав голова обласної ради Василь Хомінець.

— Цьогорічні змагання, присвячені Дню фізичної культури та спорту, — розповів голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік, — відбудуться в неділю, 6 вересня, в Теребовлі. Команди фізкультурників сільських і селищних рад, які стали переможцями сільських спортивних ігор у всіх сімнадцяти районах нашого краю, змагатимуться в турнірах із міні-футболу, волейболу, виявлять найсильніших у перетягуванні каната, армспорті, гирях, дартсі, метанні гранати, стрільбі з пневматичної зброї, військово-прикладному мистецтві.

IMG_9025     IMG_9036

IMG_9074     IMG_9146

Залишається хіба додати, що сільські фізкультурники Теребовлянщини заслужено стали господарями цих обласних стартів. Ювілейні XXV сільські спортивні ігри Тернопільщини, присвячені 65-річчю ВФСТ «Колос» агропромислового комплексу України, вже принесли їм перемогу в командній суперечці сільських і селищних рад. Лідирують вони і в загальному заліку наймасовіших аматорських змагань краю.

Фото Василя Бурми 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини