Вільне життя

Чи використовувати касовий апарат при продажі продукції власного виробництва юридичною особою?

5

Наше підприємство випікає печиво, тістечка та булочки. Потрібно застосовувати касовий апарат під час реалізації продукції?

До продукції власного виробництва відноситься продукція, котра виробляється та реалізується самим підприємством в єдиному технологічному процесі з використанням власної чи найманої робочої сили.

Відповідно до пункту 1 статті 9 Закону України від 6.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями – касовий апарат та розрахункові книжки не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцію власного виробництва підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ чи організацій з оформленням прибуткових та видаткових касових ордерів і видачею відповідних квитанцій, підписаних та завірених у встановленому порядку.

Відділ комунікацій Тернопільської ОДПІ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини