Вільне життя

Школярки “гостювали” в арабів

Двох дівчат-підлітків з Івано-Франківська тернопільські поліцейські знайшли на квартирі іноземців. Школярки дванадцяти і тринадцяти років намагалися переконати правоохоронців у тому, що вони — мешканки нашого міста.

За словами радника голови Національної поліції України – тимчасово виконуючого обов’язки начальника головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола, нещодавно поліцейські отримали повідомлення з Івано-Франківська про те, що там зникли двоє дівчаток і є інформація, що діти можуть перебувати в Тернополі за певною адресою. На місце виїхала група швидкого реагування, проте дверей правоохоронцям ніхто не відчинив. Через деякий час до будинку під’їхав іноземець, після розпитувань він зателефонував, і юнки вийшли до поліцейських. Спочатку дівчата запевняли правоохоронців, що вони місцеві, але потім з’ясувалося, що насправді підлітки мешкають в Івано-Франківську, а в Тернополі опинилися під час подорожі до Полтави.

Як стверджували дівчата, до потягу, яким планували мандрувати далі, залишалося ще багато часу, тож зупинилися на квартирі в арабів (в оселі їх теж було двоє). Пробули там дві доби.

— Коли ми їх знайшли, повідомили в Івано-Франківськ і віддали дітей у притулок. Зранку приїхали тамтешні поліцейські і забрали їх з Тернополя. Батьки дівчат, на жаль, не приїхали, — каже Олександр Богомол.

Як з’ясувалося уже в Івано-Франківську, дівчата, діти із неблагополучних сімей, мали неодноразові інтимні стосунки з місцевими арабами. Свою подорож до Полтави також спланували заради гостин у тамтешніх іноземців. Окрім того, саме араби з Івано-Франківська надали мандрівницям контакти тернопільських знайомих. Будь-яких насильницьких дій щодо дівчат не було, а самі вони стверджували, що переконували іноземців: їм уже виповнилося сімнадцять. Попри це, «гостинним» арабам загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, оскільки щодо них порушене кримінальне провадження за статтею 155 ч. 1 «Статеві зносини з особами, які не досягли статевої зрілості». Триває розслідування.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини