Вільне життя

Ідеальні студентки

Саме так можна сказати про студенток Тернопільського національного економічного університету Вікторію Дельрос, Катерину Дудник, Ангеліну Дуб’янську, Оксану Мадзар, Діану Карпець.

Під опікою свого клубного наставника Андрія Романовича, в компанії з іншими провідними вітчизняними волейболістками в складі студентської збірної України вибороли срібні медалі XXVIII Всесвітньої літньої універсіади в південнокорейському Кванджу. І хоч дива у фінальному матчі з росіянками, в якому поступилися з рахунком 0:3, не сталося, відчуття тріумфу від цього аж ніяк не применшити. Адже на шляху до омріяної вершини здолали на вирішальній стадії жіночого турніру, який проводився за олімпійською системою, збірні Таїланду і Бразилії. За повідомленням офіційного сайту Федерації волейболу України, єдина спортивна класифікація нашої держави передбачає присвоєння волейболісткам звання майстрів спорту міжнародного класу.

Із таким визнанням заслуг не можна не привітати ще одну вихованку тернопільської «Галичанки-ТНЕУ» — кращу на сьогодні вітчизняну волейболістку Надію Кодолу, яка виступає за южненський «Хімік». Усі дівчата, безперечно, вдячні і масажисту тернопільської команди Дмитрові Тригубу, який теж літав із ними до далекої Південної Кореї.

Срібними медалями дівчат студенти Тернопільського національного економічного університету на цій Універсіаді не обмежилися. В складі чоловічої команди з дзюдо, яка стала бронзовим призером турніру, теж виступали троє представників вишу — Михайло Ілитчук, Дмитро Лучин і Антон Рудник. Разом з партнерами із Сумського, Кам’янець-Подільського, Дніпропетровського університетів і Харківської академії фізичної культури в 1/16 фіналу перемогли монгольських борців — 4:1. І хоч далі «на сухо» поступилися японцям, завдяки цим суперникам, які дійшли до фіналу, отримали свій шанс у втішному турнірі.

В останньому наших земляків уже було не спинити. Переконливо здолавши спочатку литовців (4:1), у фіналі за бронзові медалі довели свою перевагу і над збірною Польщі — 3:2.

Усього ж на Всесвітній літній універсіаді збірна України завоювала 31 нагороду — вісім золотих, сімнадцять срібних і шість бронзових. Не зайвою, безперечно, була би і медаль футболістів. На жаль, чоловіча збірна з футболу, в складі якої були і студенти Тернопільського національного педагогічного університету, більше засмутила, ніж порадувала. Не подолавши групову стадію, і у втішному фіналі за 9─16 місця продовжила серію невдач. Перемога в серії одинадцятиметрових над збірною Ірану гарантувала дванадцяту позицію. А ось дві завершальні поразки від китайців і мексиканців піднятися вище не дозволили.

На фото: щасливі срібні призерки Всесвітньої літньої універсіади — волейболістки збірної України.

Фото із сайту Федерації волейболу України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини