Вільне життя

Викрутаси не допомогли

81be698bd103c646cc7b

Нескінченні «ляпи» Януковича старанно «згладжувала» Ганна Герман. Офіційно не була вона його прес-секретарем, у парламенті засідала, та як тільки бос сплутає Буковель з Буковиною, пані Герман відразу на телеекранах з’являлася і переконувала нарід, що нічого такого особливого її патрон не «ляпнув», позаяк на Буковині також пагорбки є. І так далі, і тому подібне.


Дмитро Пєсков, який офіційно є прес-секретарем Путіна, так багато роботи не має. На відміну від Януковича, що проходив «університети» за колючим дротом, Путін належав до когорти тих, котрі людей за той дріт запроторювали. З освітою в нього набагато краще, тож таких дурниць, як Віктор Федорович, Володимир Володимирович не меле. Але недарма каже російська приповідка: «І на старуху биваєт проруха». Як чоловікові постійно доводиться казати на біле — чорне і навпаки, то рано чи пізно він заплутається. Саме така халепа сталася з Путіним.

Що буцімто російських військових частин на Донбасі нема — про це московська пропаганда торочить постійно. Те саме намагався сказати господар Кремля на прес-конференції. І вийшло в нього таке: «Ми ніколи не говорили, що там немає людей, які займаються там вирішенням певних питань у військовій сфері, але це не означає, що там присутні регулярні російські війська, відчуйте різницю». Пересічний громадянин «ляпа», можливо, не вловить, а непересічні — вловили. «Займаються… вирішенням певних питань у військовій сфері», — це такий евфемізм, яким військові у всьому світі замінюють слово «війна». Аби не казати прямо, що прийшли в ту чи іншу частину земної кулі воювати, вживають ось такий словесний викрутас. При цьому і ті, хто так говорить, і ті, хто слухає, чудово знають, про що йдеться. Зрозуміли й Путіна.

Ось тут уже Дмитро Пєсков закрутився наче в’юн на сковороді. Не так, мовляв, зрозуміли його боса. Але ці викрутаси ще більше насмішили людей.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини