Вільне життя

Тернопіль залишиться з головним архітектором?

459

Головний архітектор Тернополя Василь Бесага наразі залишиться при посаді. Про це свідчить текст розпорядження міського голови Сергія Надала.

На сайті Тернопільської міськради опублікували розпорядження, яким призупинено рішення сесії ТМР.

Нагадаємо, що 22 грудня більшість депутатів проголосувала за проект рішення «Про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В. Й.». у народних обранців були претензії до ущільненої забудови та порушень під час виконання будівельних робіт. Міський голова нагадав депутатам, що їхнє рішення має лише рекомендаційний характер, оскільки керівників управлінь призначає лише «мер».

В тексті розпорядження Сергій Надал зіслався на недотримання депутатами вимог Конституції, відсутність попереднього розгляду цього питання постійною комісією з питань місцевого самоврядування законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності та висновків постійної комісії з питань містобудування архітектури, будівництва та розвитку міста. Ці висновки не завізували юридична служба і заступник міського голови. Крім того, міський голова зіслався на згадану відсутність повноважень у депутатів призначати та звільняти з посад керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради. Також згадав про відсутність документальних підтверджень на предмет обґрунтування проекту рішення «Про висловлення недовіри і усунення від займаної посади головного архітектора міста Тернопіль Бесаги В. Й.». Все це дало підстави заветувати рішення народних обранців і залишити Василя Бесагу на посаді головного архітектора Тернополя.

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини