Вільне життя

Юнацькі звитяги вже встигли підхопити юніори

IMG_2142-2

Більше місяця ті з тернопільських біатлоністів, хто не залучався до виступів у міжнародних стартах, перебували на навчально-тренувальних зборах на спортивній базі «Тисовець» поблизу Сколе на Львівщині. І чемпіонат України серед юнаків та дівчат, проведений там же, на переконання директора Тернопільської ОДЮСШ із біатлону Анатолія Яцини, засвідчив, що тренування марними не стали. 

Під час дебютних спринтерських перегонів бронзову медаль виборов підопічний тренера Тернопільської ОДЮСШ із біатлону Назара Бурика Руслан Бригадир. А ще двоє наших земляків, Андрій Підгрушний і Роман Бригадир, фінішували відповідно з п’ятим і сьомим часом. Зачин хлопців відразу ж підтримали і дівчата — віце-чемпіонкою стала Мар’яна Брикайло, тринадцяте місце посіла Наталія Дячук.

Дещо скромнішими виявилися результати наступного дня, коли відбулася гонка з масового старту. Цього разу піднятися на п’єдестал пошани не пощастило нікому. Брати Руслан і Роман Бригадири та підопічний Олега Бунта Андрій Підгрушний один за одним фінішували на сьомій-дев’ятій позиціях, тринадцятим завершив перегони Микола Марфут. А серед дівчат кращою стала Наталія Дячук — п’яте місце. Восьмою завершила перегони Мар’яна Брикайло, динамівка Василина Ільницька — п’ятнадцятою, Мажена Зорій, якою опікується Ігор Починок, дев’ятнадцятою.

Нарешті під час завершального виду програми, змішаної естафети, поступившись лише двом чернігівським квартетам, бронзові медалі вибороли Мар’яна Брикайло, Наталія Дячук, Руслан Бригадир і Андрій Підгрушний. За підсумками чемпіонату Мар’яна Брикайло, Руслан Бригадир і Андрій Підгрушний увійшли до складу збірної України, яка з 28 січня по 2 лютого 2016 року виступить на юніорському чемпіонаті світу в Румунії.

А одні з тріумфаторів попередньої першості світу Віталій Труш і Назарій Цебринський, а також Марія Кручова, повернувшись з другого етапу юніорського Кубка світу в Італії, заявили про себе на повний голос уже в перший день чемпіонату України серед дорослих і юніорів, який у четвер, 24 грудня, теж на Львівщині розпочався в селі Сянки на навчально-тренувальній базі паралімпійської збірної. Допустивши по одному промаху на двох вогневих рубежах спринту, чемпіонський титул виборов підопічний Олега та Ірини Меркушиних. А Назарій Цебринський, фінішувавши через сімнадцять секунд, порадував свого нинішнього наставника Назара Бурика і першого тренера Володимира Лесика тим, що в боротьбі за друге місце виграв конкуренцію в Тараса Лесюка, який нещодавно перебрався з Тернополя на Чернігівщину.

Натомість Марії Кручовій після сенсаційної перемоги в спринті на етапі юніорського Кубка світу для того, аби стати і чемпіонкою України серед юніорок у цій дисципліні, не вистачило лише 1,7 секунди. Не закривши однієї мішені, вихованка досвідчених наставників Ігоря Починка і Олега Бунта змушена була віддати пальму першості подрузі по збірній і ровесниці Яні Пустоваловій із Сумщини, якій одній з усіх учасниць удалося не заїхати на штрафне коло.

У той же час за відсутності лідерів збірної України в суперечці дорослих чемпіонські титули в спринтерських гонках вибороли Артем Прима і Яна Журавок. Кращою ж серед наших земляків стала Ірина Беган, яка фінішувала восьмою.

На чемпіонаті України з біатлону серед дорослих і юніорів теж будуть ще розіграні нагороди в мас-старті та естафетах.

На фото: після перемоги на етапі юніорського Кубка світу Марія КРУЧОВА здобула ще й титул віце-чемпіонки України серед юніорів.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини