Вільне життя

А тренерам час за парти

Однією з умов функціонування системи фізичного виховання і спорту є забезпечення галузі висококваліфікованими фахівцями. Вони є носіями всіх її цінностей. Фахівці приводять систему в рух, формують її ідеологію, науково-методичні, програмово-нормативні та організаційні основи, здійснюють просвітницьку роботу. Саме із цих позицій Федерація футболу України продовжує реалізовувати програму «С», «В», «А» та «Pro» — дипломів підвищення кваліфікації тренерів любительського і професійного рівнів.


Науково-методичною комісією Тернопільської обласної федерації футболу за п’ять років підготовлено 87 тренерів, які дістали можливість працювати з футболістами в дитячо-юнацькому і масовому футболі. Серед випускників — тренери команд Професійної футбольної ліги України Богдан Самардак і Анатолій Назаренко, наставники студентських та аматорських команд, які виступають у всеукраїнських змаганнях, Анатолій Антонюк («Кремінь», Кременець), Ігор Шишкін («Збруч», Волочиськ), тринадцять гравців футбольного клубу «Тернопіль», які вже самі готують юну зміну, тренери Тернопільської ДЮСШ із футболу та інших ігрових видів спорту, Тернопільської ОДЮСШ «Колос», чиї вихованці виступають у юнацьких чемпіонатах і першостях України.

Реалізація програми «С»–диплому передбачає отримання необхідного обсягу знань і нової інформації з питань теорії і практики футболу, формування умінь і навичок у практичній діяльності тренера, проведенні відбору футболістів на різних етапах багаторічної підготовки, спроможності керувати навчально-тренувальним процесом відповідно до сучасних тенденцій розвитку футболу, використовувати засоби технічного та медико-біологічного забезпечення для оптимізації процесу навчання і тренування. Програма складена з трьох розділів — 48-годинного теоретичного, 24-годинного практичного і 10-годинного оцінного. Навчальна робота проводиться у формі лекцій, методичних і практичних занять, навчальної практики та самостійної роботи.

Завдяки ректору Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка професору Володимирові Петровичу Кравцю всі заняття традиційно проводитимуть в одному з кращих вишів нашого краю. До послуг слухачів — лекційні аудиторії із мультимедійним обладнанням, зали спортивних ігор, гімнастики, аеробіки.

Охочих навчатися запрошуємо 6 лютого 2016 року об одинадцятій ранку до головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на співбесіду. Саме за її підсумками і буде сформовано нову групу слухачів.

За довідками звертатися телефоном: (067) 423-43-69.

Ярослав БОДНАР,
голова науково-методичної комісії Тернопільської обласної федерації футболу, доцент ТНПУ імені В. Гнатюка.

Фото Б. ДІКАЛЬЧУКА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини