Вільне життя

Британський фонд оголосив прийом заявок на гранти-2016

Британський фонд екстреної допомоги Росії та республікам колишнього СРСР повідомив про прийом заявок на Програму невеликих грантів на 2016 рік. Кошти виділяють у рамках Розділу Б: «Проекти, що підтримують навчання (розвиток навичок) біженців та внутрішньо переміщених осіб».

За інформацією прес-служби Тернопільської облдержадміністрації, до участі в конкурсі запрошують некомерційні та інші організації, які мають досвід роботи у таких сферах:

– обмін досвідом та навчання серед некомерційних організацій, що мають відповідні цілі;

– ширше розповсюдження найкращих практик;

– покращення співпраці та координації серед некомерційних та інших організацій, що працюють з цільовими групами;

– підвищення рівня обізнаності та залучення громадських організацій до вирішення окремих проблем.

Тривалість проектів, за попередніми прогнозами, становить півроку. Максимальний розмір гранту – три тисячі фунтів стерлінгів. Дедлайн подачі заявок на пошту info@bearr.org – 1 березня. Мова – англійська. Обсяг – дві сторінки формату А4.

У заявці необхідно вказати назву організації, юридичну й електронну адреси, телефон, дані особи, що подає заявку, короткий опис завдань організації, коротко- та довгострокові завдання проекту, опис діяльності на який потрібні кошти. Також варто вказати очікувані результати, як діяльність організації відповідає завданням програми, бюджет проекту, чисельність працівників за наймом та волонтерів.

Із подробицями можна ознайомитися на веб-сайті Фонду.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини